English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
07.06.2011
Foto izstāde „Mēs visi nākam no bērnības’’

Foto izstāde „Mēs visi nākam no bērnības’’

Kā jau visi jaunie mākslinieki, arī Rēzeknes Augstskolas Izglītības un dizaina fakultātes Interjera dizaina studiju programmas 3.kursa studenti vēlējās parādīt citiem savas zināšanas, prasmes un iemaņas foto mākslas pasaulē. Studiju laikā, pasniedzēja Māra Justa vadībā, tika apgūta datorprogramma Photoshop, jaunieši šajā izstādē vēlējās parādīt, kā mākslu var savienot ar modernajām tehnoloģijām. Tā radās ideja par foto izstādi „Mēs visi nākam no bērnības’’, kas priecēs apmeklētājus RA Informāciju tehnoloģiju centra foajē.

        Izstāde ir Pop – art stilā, spilgta, dzīvespriecīga, krāsaina un rotaļīga. Bērnības foto, kas deviņdesmito gadu sākumā lielākoties visiem bija melnbalti, izstādē parāda to, cik patiesībā bērnu dienas ir bijušas vienreizējas un krāsainas. Izstādes tapšanas gaitā padomu neliedza arī pasniedzēja Diāna Apele.

       Izstādes atklāšana notika š.g. 27. maijā Mākslas dienu un RA IDF Zinātniski starptautiskās konferences ietvaros. Neformālā un atraisītā gaisotnē, konferences dalībnieki klausījās dziesmas pašu studentu izpildījumā, skanēja apsveikuma un pateicības vārdi, kā arī vēlējumi, lai šī izstāde būtu labs sākums jaunai studentu radošuma izpausmes tradīcijai.

       Izstāde „Mēs visi nākam no bērnības” būs aplūkojama arī citviet. Atliek vien sekot līdzi jaunumiem un iet baudīt mākslu. 

                                                                                                Līga Priedeslaipa, RA studente

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv