English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.06.2011
Autokross, studijas un adrenalīns

Autokross, studijas un adrenalīns

Rēzeknes Augstskolas (RA) studentiem šis laiks ir sesijas noslēgums. Taču paralēli studijām, lielākai daļai studentu ir savas nodarbes - dažs strādā algotu darbu, dažs pēc mācībām cenšas atpūsties un ceļot, vēl cits - aizraujas ar kādu hobiju.

Rēzeknes Augstskolas studentam Raivim Rumakam, kurš studē Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes 3.kursā studiju programmā „Tiesību zinātnes”, ir sava aizraušanās. Jau vairāk kā 10 gadus viņš nodarbojas ar autokrosu un kartingu, bet amatieru sacensībās piedalās kopš 2006.gada. No studijām brīvajā laikā Raivis trenējas Malnavas lidlauka trasē „Ozolzeme”, kā arī Krāslavā, Ciblā, Aknīstē.

Students norāda, ka autokross ir sporta veids, kas sniedz papildus pieredzi, prasmes transportlīdzekļa vadīšanā ikdienā. „Tā ir nodarbe, kas aizrauj un sniedz milzu devu adrenalīna,” ar pārliecību saka Raivis. Viņš sacensībās piedalās ar Opel "Corsa" markas automašīnu.

Autokrosa čempionātā Latgales reģionā, kas notika 14. maijā trasē „Ozolzeme”,  R.Rumaks ieguva 2.vietu sacensībās ar automašīnām priekšpiedziņas klasē. Savukārt, 14.jūnijā Krāslavā notika Latgales autokrosa amatieru čempionāts, RA students uzrādīja labu rezultātu, ierindojoties 2. vietā.

R.Rumaks ir kārsavietis, studentu vidū aktīvs sporta aktivitāšu piekritējs, piedalījies kā augstskolas mēroga sacensībās, tā arī aizstāvējis Rēzeknes Augstskolas godu studentu sacensībās valsts mērogā florbolā. Viņaprāt, sports ir vislabākais veids, kā saglabāt  mērķtiecību un vitalitāti arī citās jomās.

Zīmīgi, ka Raivim uzvārds ir Rumaks, kas ir poētisms latviešu valodas, proti, apzīmē staltu, spēcīgu, strauju zirgu. Šajā gadījumā RA studentam ir savs īsts dzelzs rumaks – īpaši straujš un izturīgs. Vēlam veiksmi gan studijās un sacensībās!

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv