English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
07.07.2011
Par elektronisko pieteikšanos pamatstudijām

Par elektronisko pieteikšanos pamatstudijām

Esi izvēlējies studijas Rēzeknes Augstskolā (RA)!? Apsveicam, Tava izvēle ir pareiza. Aicinām Tevi soli pa solim doties pretī savam mērķim!

Rēzeknes Augstskola kopā ar vēl deviņām dažādām augstākās izglītības iestādēm piedāvā izmantot vienoto pieteikšanās sistēmu un pieteikties pamatstudijām elektroniski.

Ja Tev rodas jautājumi, gaidīsim tavu zvanu pa tālruni 646 22862 vai sūti vēstuli uz e-pastu san@ru.lv. Jautā, mēs Tev atbildēsim un palīdzēsim! Rēzeknes Augstskola atrodas Atbrīvošanas alejā 90, Rēzeknē.


Ja esi vidusskolas absolvents,

1.solis.

No 27. jūnija Tu vari aplūkot un iepazīt elektroniskās pieteikšanās sistēmu www.latvija.lv/studijas. Tur Tu atradīsi 25 pamatstudiju programmas, kuras piedāvā Rēzeknes Augstskola. Pieteikumā  varēsi izvēlēties līdz pat 20 prioritātēm. Maksa par pieteikšanos studijām - 20 lati. Vari maksāt, izmantojot internetbanku, RA kasē vai jebkurā bankā. No maksas atbrīvoti 1.grupas invalīdi un bāreņi!

2.solis.

No 12. līdz 19. jūlijam notiks elektroniskā pieteikšanās studijām www.latvija.lv/studijas. Ja Tev neizdodas tik galā ar mūsdienu informācijas tehnoloģiju sistēmu, neuztraucies! Paņem līdzi pasi, dokumentu par vispārējo vidējo izglītību, centralizēto eksāmenu sertifikātus un dodies uz galveno pieturas punktu. Tu jau zini, ka tas atrodas Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 90.

Savukārt, ja esi veiksmīgi aizpildījis pieteikumu, NEPALIEC MĀJĀS! Tev OBLIGĀTI jādodas uz Rēzeknes Augstskolu (līdzi ņemot pasi un dokumentu oriģinālus) un jāapstiprina savs pieteikums klātienē. Savu elektronisko pieteikumu Tu vari apstiprināt arī deviņos citos konsultāciju punktos visā Latvijā.

Ja esi izvēlējies studēt RA Izglītības un dizaina fakultātes studiju programmā „Interjera dizains”, 20. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 12.00 paredzēta konsultācija zīmēšanā. Bet 21. jūlijā plkst. 9.00 sāksies iestājpārbaudījums zīmēšanā. TAS NORITĒS ATBRĪVOŠANAS ALEJĀ 115, 220. kabinetā. Ierodies laikus, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu!

3.solis.

Ļoti svarīgs datums būs 22. jūlijs - konkursa PIRMĀS KĀRTAS noslēgums. Rezultāti katram tiks paziņoti portālā www.latvija.lv, īsziņu un elektroniskās vēstules veidā. Seko līdzi!

4.solis.

Ja Tevi apmierina pirmās konkursa kārtas rezultāti, apsveicam – Tu vari dodies uz Rēzeknes Augstskolu un noslēgt līgumu par studijām. To varēs izdarīt no 26. līdz 27.jūlijam.

5. solis.

Ja  Tu neesi gandarīts par konkursa pirmās kārtas rezultātiem, Tev ir iespēja piedalīties otrajā konkursa kārtā. Kā to izdarīt? No 26. līdz 27. jūlijam atkal apmeklē www.latvija.lv/studijas un apstiprini elektroniski savu pieteikumu par piedalīšanos 2.kārtā. (Iepriekš izvēlētās prioritātes mainīt nav iespējas).

6.solis.

Sagaidi konkursa otrās kārtas rezultātus. Tie tiks paziņoti 27. jūlijā. Ja esi nolēmis studēt un Tevi apmierina otrās kārtas konkursa rezultāti, tad reģistrējies studijām 29. jūlijā vai 1. augustā, ierodoties RA.

7.solis.

Ja Tevi neapmierinās 2. kārtas konkursa rezultāti, varēsi pieteikties uz vakantajām studiju vietām no 1. līdz 19. Augustam papilduzņemšanā RA.  Maksa par dokumentu iesniegšanu šajā posmā būs 10 lati (vienā programmā) vai 15 lati (divās vai vairāk programmās kopā). 

Ja pieteiksies studijām šajā periodā, tad reģistrēties studijām RA un līgumu noslēgt par studiju procesu būs iespējams 23. un 24. augustā.

P.S. Ja izvēlēsies studiju programmu „Interjera dizains”, tad konsultācija par zīmēšanas iestājpārbaudījumu būs 22. augustā plkst. 9.00, bet eksāmens sāksies tajā pašā dienā plkst. 10.00 Atbrīvošanas alejā 115, 220. kabinetā.

8.solis.

Ja esi kļuvis par pamatstudiju pilna laika studentu, tad noteikti apmeklē Zinību dienas pasākumu Rēzeknes Augstskolā, kas notiks 5. septembrī plkst. 11.00 Atbrīvošanas alejā 115, Informāciju tehnoloģiju centra pagalmā. Satiec savus kursa biedrus, iepazīsties ar fakultātes dekānu, mācībspēkiem!

Kas Tev vēl jāzina!

Piesakoties studijām, Tev jāuzrāda:

  • dokuments par vispārējo vidējo izglītību - atestāta vai diploma ar sekmju izrakstu oriģināls;
  • centralizēto eksāmenu sertifikātu oriģināli vai apstiprinātas to kopijas (nav obligāti, ja vidējā izglītība iegūta pirms 2004.gada);
  • ja mainīts  uzvārds, tā maiņu apliecinošs dokuments.

Reģistrējoties studijām, Uzņemšanas komisijā jāiesniedz:

  • dokumenta par vidējo izglītību un atzīmju izraksta kopijas, uzrādot dokumentu oriģinālus;
  • konkrētai pamatstudiju programmai noteikto mācību priekšmetu centralizēto eksāmenu sertifikātu kopijas, uzrādot dokumentu oriģinālus;
  • 3 fotokartiņas (3x4);
  • pases kopija (personiski uzrādot pasi);
  • ja mainīts uzvārds, tā maiņu apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu.


Rēzeknes Augstskola - Tavs atbalsta punkts. Maini pasauli!

                                                                     RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv