English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
09.08.2011
Swedbank sadarbībā ar ISIC.lv Rēzeknes Augstskolas Zinību dienā izlozēs portatīvo datoru

Swedbank sadarbībā ar ISIC.lv Rēzeknes Augstskolas Zinību dienā izlozēs portatīvo datoru

Swedbank Rēzeknes filiāle un ISIC.lv Rēzeknes Augstskolas (RA) pirmo kursu studentiem septembrī piedāvās vēl nebijušu iespēju. Zinību dienā, kura notiks RA Informāciju tehnoloģiju centrā (Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē) plkst.11.00 Swedbank un ISIC.lv pārstāvji no pamatstudiju pilna laika pirmo kursu studentu vidus izlozēs vienu laimīgo studentu, kurš savā īpašumā iegūs portatīvo datoru.

Vērtīgo dāvanu nodrošina Swedbank sadarbībā ar ISIC.lv. Swedbank Rēzeknes filiāles vadītāja Jeļena Pentjugova norāda: „Esam priecīgi, ka Rēzeknes Augstskolas, ISIC.lv un Swedbank sadarbības rezultātā, kāds no studentiem savā īpašumā iegūs mācību procesā, kā arī brīvajā laikā tik nepieciešamo „palīgu” – portatīvo datoru. Esmu pārliecināta, ka rodot iespēju atbalstīt jauniešu daudzpusīgu izaugsmi un veicināt labas izglītības iespējas Latvijā, konkrētāk Rēzeknē, ieguldām savas pilsētas nākotnē. Mēs noteikti pēc pāris gadiem redzēsim gan veiksmīgus uzņēmējus, gan citu jomu profesionāļus.”

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Augstskola un Swedbank veiksmīgi sadarbojusies vairākkārt:  atbalstot labdarības akcijas, Latvijas starpaugstskolu intelektuālo spēli „Erudīts” u.c. pasākumus. Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 90) ir ierīkots arī Swedbank jauniešu programmas „Open” atpūtas stūrītis.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv