English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.09.2011
RA Mūžizglītības centra vadītāja Iveta Dukaļska saņem atzinības rakstu

RA Mūžizglītības centra vadītāja Iveta Dukaļska saņem atzinības rakstu

Rēzeknes Augstskolas (RA) Mūžizglītības centra vadītāja Iveta Dukaļska augusta nogalē saņēmusi Izglītības un zinātnes ministra Rolanda Broka parakstītu atzinības rakstu par profesionālu darbu un nesavtīgu ieguldījumu Latvijas pedagogu profesijas goda atjaunotnei.

Atzinības raksts

Atzinība piešķirta par sekmīgu darbu Eiropas Sociālā fonda projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”.

Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centrs sniedza pakalpojumus, piedāvājot Latgales reģiona, kā arī citu novadu pedagogiem, apgūt dažādus kursus. Projekts aizsākt 2009.  gada novembrī un turpināsies līdz 2012. gada martam, tā vadītāja Evija Papule (IZM).

Līdz šī gada jūlijam Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centrā pedagogu izvēlei projekta ietvaros tika piedāvāti 15 dažāda satura kursi. Kopumā tos apmeklējuši 817 klausītāji. I.Dukaļska norāda: „Šis projekts ir divkārt vērtīgs. Tas sniedz iespēju pedagogiem izglītoties, gūt pieredzi, kā arī saņemt materiālo atbalstu. Savukārt Rēzeknes Augstskolas mācībspēkiem tas dod jaunu stimulu paraudzīties no cita rakursa uz savu sagatavoto lekciju materiālu – būt radošākiem, atvērtākiem, elastīgākiem.”

Jāpiebilst, ka lielāko kursu daļu nodrošināja mācībspēki no RA Izglītības un dizaina fakultātes, kā arī no Ekonomikas un vadības fakultātes. Īpaši pieprasīti kursi no klausītāju puses saistās ar speciālās izglītības programmām. Mūžizglītības centra vadītāja atzīst, ka šobrīd centra darbības plānā ietilpst jaunu kursu un programmu izstrāde. „Centram ir jāpiedāvā tādi kursi, kuri ir aktuāli darba tirgū, pieprasīti sabiedrībā un atbilst iedzīvotāju vajadzībām un vēlmēm,” norāda I.Dukaļska.

          Jāmin, ka Iveta Dukaļska ir aktīva kultūras darbiniece, latviskās un latgaliskās dzīvesziņas izzinātāja, kā arī tautas muzicēšanas tradīciju uzturētāja un pētniece. Viņa regulāri rīko Tautas muzikantu svētkus, piedalās folkloras ekspedīcijās. 2003. un 2010. gadā kļuvusi par Lielās folkloras gada balvas laureāti. I.Dukaļska šobrīd studē Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes mākslas zinātņu doktorantūrā etnomuzikoloģiju.

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv