English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
02.09.2011
Zinātnieku nakts 2011 Rēzeknes Augstskolā

Zinātnieku nakts 2011 Rēzeknes Augstskolā

23. septembrī no plkst. 18.00 līdz 23.00 Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 115, Informācijas tehnoloģiju centrā) notiks ikgadējs pasākums Zinātnieku nakts.

Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas atbalstīts un finansēts projekts, kuru realizē Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) sadarbībā ar Latvijas augstskolām un zinātniskajiem institūtiem. Pasākums Latvijā noritēs jau sesto gadu pēc kārtas. Ar šo pasākumu Latvija iekļaujas to 32 Eiropas valstu - Eiropas Zinātnieku nakts organizētāju skaitā, kuras septembra nogalē organizē dažādus pasākumus vairāk kā 200 Eiropas pilsētās, lai atraktīvā veidā skaidrotu zinātnes sasniegumus un ļautu ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

Šogad Zinātnieku nakts aktivitātes Latvijā tematiski ir saistītas ar ķīmiju, dodot ieskatu tās daudzveidīgajā pielietojamībā, radītajām problēmām un iespējām. Tādējādi  23.septembrī vienlaikus sešās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Salaspilī un arī Valmierā varēs piedalīties zinātniskos eksperimentos, iesaistīties diskusijās, uzdot jautājumus zinātniekiem un izbaudīt daudz un dažādas aktivitātes.

Rēzeknes Augstskola apmeklētājiem sniegs plašu programmu, kurā ikviena vecumposma pārstāvis varēs atrast sev atbilstošu aktivitāti.

Apmeklējot Zinātnieku nakti Rēzeknes Augstskolā, varēs līdzdarboties eksperimentos, pētīt ūdens kvalitāti, vērot ķīmisko strāvas avotu darbību, uzzināt maģisko naudas formulu. Būs iespēja piedalīties degustācijā un noziedznieka ķeršanā,  izbaudīt nakts orientēšanos, ieraudzīt uguns brīnumainās pārvērtības, kā arī apjaust, cik liela nozīme ķīmijai ir ikviena cilvēka dzīvē.  

Uz tikšanos Rēzeknes Augstskolā 23. septembrī!

 

Plašāka informācija:

Zinātnieku nakts 2011 koordinatore Rēzeknes Augstskolā

Lolita Kivleniece-Kuzņecova

Atbrīvošanas aleja 115-313. telpa

Rēzekne, LV-4601

e-pasts: lolita@ru.lv

Tālr.: 26481995

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv