English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.09.2011
Rēzeknes Augstskolai piešķirti līdzekļi ēkas saglabāšanai

Rēzeknes Augstskolai piešķirti līdzekļi ēkas saglabāšanai

13.septembrī valdība apstiprināja lēmumu par 31 633 latu piešķiršanu no valsts budžeta programmas „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, kas nepieciešami Rēzeknes Augstskolas studiju procesam paredzētās ēkas Atbrīvošanas alejā 115 rekonstrukcijas darbu saglabāšanai, lai novērstu ēkas bojājumus, kas radušies nepabeigtas būvniecības un klimatisko apstākļu dēļ.

Rēzeknes Augstskolas mācību korpuss ir izvietots bijušajā Rēzeknes Skolotāju institūta ēkā, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Lai piesaistītu finanšu līdzekļus ēkas rekonstrukcijai, kas 2004.gadā bija kritiskā stāvoklī, Rēzeknes Augstskola Valsts investīciju programmai bija iesniegusi projektu, kas tika atbalstīts. Taču ar 2010.gada 1.janvāri Valsts investīciju programmas darbība tika apturēta un Rēzeknes Augstskolai nebija iespēju pabeigt ēkas rekonstrukciju.

Tā kā rekonstruējamajai ēkai finansējuma trūkuma dēļ netika pabeigti visi ārdarbi, 2010./2011.gada sniegotā ziema radīja būtiskus bojājumus gan pagaidu jumta segumam, gan ēkas fasādei. Lai novērstu ēkas bojājumus un nepieļautu jaunu bojājumu rašanos, Rēzeknes Augstskolai ir nepieciešami 31 633 lati, lai pabeigtu jumta izbūvi, izveidotu hidroizolāciju un pabeigtu balkonu rekonstrukciju, un novērstu mitruma bojājumus fasādēs.

 

Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv