English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
18.10.2011
Rēzeknes Augstskolā viesojas Rēzeknes pašvaldības pārstāvji

Rēzeknes Augstskolā viesojas Rēzeknes pašvaldības pārstāvji

19.oktobrī Rēzeknes Augstskolu (RA) apmeklēja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, kā arī Rēzeknes pilsētas Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Inese Haite, SIA „Austrumlatvijas koncertzāle" valdes locekle un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Diāna Zirniņa.

Tikšanās laikā ar RA studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem domes pārstāvji klāstīja par policentriskās attīstības projektiem, to nozīmīgumu - „Eiropas Savienības projekti Rēzeknes attīstībai.” Klātesošajiem bija iespēja vairāk uzzināt par projektiem „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra – jauniešu, bērnu interešu izglītības centra, radošo industriju un restaurācijas darbnīcu būvniecība (CARANDACHE)”, „Austrumlatvijas reģionālā daudzfunkcionālā centra jeb Rēzeknes koncertzāles būve” un citiem ES līdzfinansētiem projektiem.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs A.Bartaševičs uzsvēra, ka Rēzeknes Augstskola ir ļoti nozīmīga pilsētai, jauniešiem vēlēja būt aktīviem un iesaistīties pilsētas dzīvē. „Pilsēta veidojas un attīstās, ir svarīgi īstenot projektus un noteikt prioritātes, nākotnē Rēzeknei jākļūst par kultūrtūrisma objektu,” norādīja priekšsēdētājs.

Studenti aktīvi iesaistījās diskusijā un interesējās, kā topošas būves sekmēs pilsētas ekonomisko izaugsmi, kādā veidā tiks nodrošināta objektu apsaimniekošana, kas notiks ar tām ēkām, kurās šobrīd notiek kultūras dzīve. Diskusijas dalībniekiem arī bija ierosinājumi – izveidot Rēzeknē āra kafejnīcu, labiekārtot atsevišķus objektus. Viesi pievērsa uzmanību arī tam, kas jau ir izdarīts pilsētas infrastruktūras sakārtošanā – nosiltinātas vairākas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes, šobrīd siltināšana tiek veikta arī vidusskolas ēkām, jaunizbūvēts Stacijas ielas tilts.

Pēc diskusijas viesi atsevišķi tikās ar augstskolas administrācijas pārstāvjiem.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv