English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
14.02.2005
Vispārējā skolotāju mobilizācija

Vispārējā skolotāju mobilizācija

Grāmatu nams "Valters un Rapa" izsludina vispārējo skolotāju mobilizāciju!

Februārī Grāmatu nams "Valters un Rapa" sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministriju uzsāk akciju "Vispārējā skolotāju mobilizācija!"

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību grāmatām un to lasīšanas paradumiem, šā gada februārī Grāmatu nams "Valters un Rapa" sāk akciju Latvijas pedagogiem "Vispārējā skolotāju mobilizācija". Akcijas mērķis – izmantojot pedagogu strapniecību, palīdzēt skolēniem rast ceļu uz tik interesanto un aizraujošo grāmatu pasauli. Mūsuprāt, tieši skolotājs ir nozīmīgs posms ceļā no jaunā lasītāja uz grāmatu.

Akcijas ietvaros, izmantojot SKOLOTĀJA KARTI, paredzēts dot pedagogiem iespēju iegādāties Grāmatu namā esošo preci ar atlaidi, apmeklēt dažādus kultūras pasākumus un iegūt jaunāko informāciju par notikumiem latviešu literatūrā un grāmatniecībā. Šādas zināšanas vairos ne tikai skolotāja darba kvalitāti, bet arī pedagoga profesijas prestižu.

Ikviens skolotājs (pirmskolas, skolas, augstskolas un profesionālās mācību iestādes pedagogs), piereģistrējoties Grāmatu namā, saņems SKOLOTĀJA KARTI.

Kā iegūt SKOLOTĀJA KARTI?

  • dodieties uz Grāmatu namu " Valters un Rapa " , Rīgā, Aspazijas bulvārī 24 vai tirdzniecības centrā „ Domina Shopping”, Ieriķu 3,
  • uzrādiet personu apliecinošu dokumentu un ziņas par darba vietu,
  • saņemiet SKOLOTĀJA KARTI!

SKOLOTĀJA KARTE dod iespēju:

  • iegādāties Grāmatu namā esošo preci ar atlaidi,
  • piedalīties tikai kartes īpašniekiem organizētās akcijās,
  • apmeklēt grāmatu prezentācijas un citus kultūras pasākumus, iegūt jaunāko informāciju par notikumiem latviešu literatūrā un grāmatniecībā.

SKOLOTĀJA KARTES izsniedz Grāmatu nama Juridisko personu apkalpošanas nodaļā.
Trīs vienkārši soļi līdz trim lieliskām iespējām!

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv