English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
21.10.2011
Iznācis avīzes "RA Dialogi" oktobra numurs

Iznācis avīzes "RA Dialogi" oktobra numurs

Rēzeknes Augstskolas studentus un darbiniekus priecē pirmais šī studiju gada avīzes „RA Dialogi” numurs. Avīzē tiek sniegta aktuālākā informācija par dažādiem pasākumiem un notikumiem Rēzeknes Augstskolā, kā arī intervijas.

Oktobra „RA Dialogi” numurā varat lasīt par Zinību dienas un iesvētību emocijām, Zinātnieku nakti 2011, kā arī uzzināt, kur ir iespējams piepildīt savu sapni par dejošanu, dziedāšanu, sportošanu vai uzstāšanos teātrī, iespējams, arī kādā no fotogrāfijām atrast paši sevi vai draugus un paziņas.

„RA Dialogi” radošā komanda ir Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļa, kas sagatavo informāciju, piesaistot studējošos un mācībspēkus. Avīzes maketu, kas sastāv no dažādām sadaļām: „Lietišķā RA”, „RA aktīvs” un „RA radošs”, veido Rēzeknes Augstskolas videostudijas galvenais speciālists Māris Justs.

„RA Dialogi” ir neperiodisks izdevums, kas pastāv jau kopš 1998. gada, avīzes sākotnējais nosaukums bija „Dialogi bēniņos”.

Tā ir iespēja tev, student! Ja esi radošs, spēj saredzēt to, ko citi neredz, sadzirdēt to, ko citi nedzird, un Tev ir vēlme pastāstīt par to apkārtējiem, ieinteresējot un iesaistot viņus darbībā, tad aicinām izpausties „RA Dialogos”!

Savus rakstus, intervijas, dzejoļus, krustvārdu mīklas u.c. darbus varat iesniegt Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļā, Atbrīvošanas alejā 115 (313. kab.).

Nākamo „RA Dialogi” izdevumu gaidiet jau novembrī, tādēļ pasteidzies un varbūt tieši Tavs vārds rotās avīzes pirmo lapu un iegūtā pieredze avīzes veidošanā būs noderīga turpmākajā studiju procesā.

Lasīt avīzi

Informāciju sagatavoja:

Ausma Sprukte,

Rēzeknes Augstskolas

Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes

programmas „Filoloģija” 1. kursa studente

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv