English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
26.10.2011
Rēzeknes Augstskolas studentu teātris „ķerRA” uzstāsies Rēzeknes Valsts ģimnāzijā

Rēzeknes Augstskolas studentu teātris „ķerRA” uzstāsies Rēzeknes Valsts ģimnāzijā

2011. gada 31. oktobrī plkst. 11.00 Rēzeknes Valsts ģimnāzijā (Kaļķu ielā 12, Rēzeknē) norisināsies konkurss „VALODAS ir kā ziedi, kas NENOVĪST”. Tajā  10.-12.klašu skolēni no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Ogres Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Rēzeknes Valsts ģimnāzijas, Preiļu Valsts ģimnāzijas pārbaudīs zināšanas svešvalodās, veidos prasmi līdzdarboties komandā, ievērojot pozitīvu un cieņas pilnu attieksmi pret sevi un citiem.

Labākie, radošākie un atraktīvākie konkursa dalībnieki saņems veicināšanas balvas no Rēzeknes Augstskolas. Savukārt pasākuma izskaņā plkst. 13.00 paredzēta Rēzeknes Augstskolas studentu teātra “ĶerRA” uzstāšanas ar performanci „Mēness&metafora”.

Jāpiebilst, ka studentu teātris darbojas kopš 1994. gada, šobrīd to vada asoc.prof. Olga Senkāne. Augstskolas teātris ir veiksmīgi piedalījies Studentu dienā Jelgavā, dažādos teātrsporta turnīros, ar izrādēm bagātinājis kultūras pasākumus RA, ik gadus apmeklē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu teātru dienas un gūts dažādas nominācijas.
                                                               RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv