English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
26.10.2011
Ideju viesnīca ver durvis studējošajiem

Ideju viesnīca ver durvis studējošajiem

Sākot ar septembra mēnesi, aptuveni 250 Rēzeknes Augstskolas (RA) studenti ir uzsākuši dzīvi Maskavas 22 studentu dienesta viesnīcā – IDEJU VIESNĪCĀ.

Rēzeknes Augstskolas studentu dienesta viesnīca ir uzņēmusi savā gādībā pavisam interesantu un krāsainu jauniešu loku. Studenti ir ne tikai no Latgales, bet arī no citiem Latvijas novadiem. Studentu dienesta viesnīcu izmanto kā pilna, tā nepilna laika studiju programmās studējošie. Dienesta viesnīcas pakalpojumi ir pieejami arī Meža ielā 17. Maksa par kopmītnēm ir 22,50 Ls mēnesī.

Dienesta viesnīcas ir atvērtas apmeklējumiem no plkst. 7.00 līdz pat 23.00. Pārējā laikā tās ir slēgtas.

Neskatoties uz atbildīgo studentu dzīvi, jaunieši šeit ir ļoti draudzīgi un izpalīdzīgi, neatsakot palīdzību kā mācību, tā arī sadzīves problēmu risināšanā. Savstarpējā komunikācija ir ļoti aktīva.

Tāpat neizpaliek arī kāds līksmāks vakars atslodzē no mācībām. Raibais studentu sastāvs pavisam noteikti padara Maskavas ielas dienesta viesnīcu par visdzīvīgāko un jautrāko ēku visā Rēzeknē, skanot mūsu dažādajiem smiekliem no visiem Latvijas novadiem.

Paldies var teikt dienesta viesnīcas administrācijai ne tikai par studentu vajadzību nodrošināšanu kā, piemēram, sanitārā mezgla pakalpojumiem (dušas telpas ir pieejamas gandrīz katru dienu, izņemot ceturtdienas un svētdienas) un virtuvi, pagrabu un laicīgu apkures sezonas sākšanos, bet arī par papildus ērtībām, jo tieši šogad studentiem ir iespēja lietot bezvadu internetu bez maksas, kas padara studējošo dzīvi komfortablāku mācībās un patīkamāku sociālā un izklaides ziņā. Tāpat studentu viesnīcas otrajā un ceturtajā stāvā ir pieejami galda tenisa un novusa galdi.

Pavadītais laiks kopmītnēs ir laiks, kas katram studentam paliks atmiņā, savijoties ar kopmītnēs ceptu kartupeļu smaržu un lielu draugu pulku.

Austris Vestmanis, RA 1.kursa students

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv