English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
08.11.2011
RA Izdevniecība sniedz dažāda veida pakalpojumus par izdevīgām cenām

RA Izdevniecība sniedz dažāda veida pakalpojumus par izdevīgām cenām

Rēzeknes Augstskolas (RA) Izdevniecībā (Atbrīvošanas alejā 115, ITC, 103.kab., Rēzeknē) tagad ir iespēja ne tikai kopēt, izdrukāt vai iesiet vākos dokumentus, bet arī apdrukāt dažāda veida priekšmetus ar saviem mīļākajiem izteicieniem un fotogrāfijām, kuri kalpos kā dāvana sev vai draugiem.

Izdevniecības pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs, piemēram, izdevējdarbība – teksta rediģēšana, teksta datorsalikumu veidošana, vāka mākslinieciskā izstrāde, teksta korektūra, tāmes kalkulācija; poligrāfija; ir iespēja sagatavot un izdot bukletus, grāmatas, kalendārus, plakātus, dienasgrāmatas u.tml., iesiešana cietajos vākos, plastmasas vai metāla spirālē, termoiesiešana, kopēšana un izdruka.

Viens no īpašiem RA Izdevniecības pakalpojumiem ir kreklu, akmens foto rāmju, dvieļu, spilvenu, atslēgu piekariņu u.c priekšmetu apdruka. Tā tiek veikta stundas laikā. Kā jaunumu izdevniecība piedāvā galda un sienas kalendārus, krūzītes, T-kreklus, peles paliktņus u.c izstrādājumus, fotogrāmatas, CD vāciņus ar klientu fotogrāfijām.

Jāpiebilst, ka RA Izdevniecība savu darbību uzsāka 1997.gadā ar mērķi nodrošināt iespieddarbu izdošanu. Laika posmā no 1997.gada līdz šim izdotas 416 grāmatas, 684 brošūras, bukleti un periodiski izdevumi.

Plašāku informāciju par RA Izdevniecības sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt Rēzeknes Augstskolas mājas lapā www.ru.lv sadaļā Izdevniecība vai zvanot pa tālruni +371 64625840, e-pasts: izdevnieciba@ru.lv.

Jūlija Sprukte, 1HFB

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv