English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
15.11.2011
Aizpildi anketu par inovatīvu uzvedību ietekmējošiem faktoriem studentu vidū

Aizpildi anketu par inovatīvu uzvedību ietekmējošiem faktoriem studentu vidū

Mans vārds ir Renāte Lukjanska, esmu Rēzeknes 1. vidusskolas absolvente, pašlaik LLU Reģionālās ekonomikas doktorantūras studente. Sadarbībā ar Stavangeres Inovācijas pētniecības centru (Norvēģija), veicu inovatīvu uzvedību ietekmējošu faktoru pētījumu studentu vidū. Pētījumā tiks iesaistītas vairākas valstis – sākuma stadijā Latvija, Norvēģija un Krievija. Jūsu līdzdalība ir ļoti svarīga, jo pētījumā tiks ņemta arī reģiona kā faktora ietekme, kā arī studenta specialitātes ietekme.

Šis pētījums ir balstīts uz Theory of Planned Behaviour, Forms of kwoledge and modes of innovation, structural model of innovative behaviour, Proactivity concept

Baterman&Crant; Creative Self-efficacy Chen, 2002; Risk takking – Patterson, 1999. Anketas jautājumi konstruēti, balstoties uz J. Francis metodoloģiju „Constructing

questionnaires based on theory of planned behaviour”.

Pētījuma mērķis – individuālo inovācijas pakāpi ietekmējošo faktoru analīze studentos.

Datu savākšanas periods optimālais – līdz novembra beigām, ar dažām nobīdēm līdz decembra beigām. Datu ievākšanas veids – online anketa, kas ir pieejam šeit:

https://www.surveymonkey.com/s/YVJTGPY

No Jums sagaidāms – maksimāli izplatīt un pozitīvi ietekmēt anketas aizpildīšanu Jūsu izglītības iestādes studentu vidū, kā arī, ja Jums ir tāda iespēja, ieteikt citas reģionālas izglītības iestādes, kurās es varu iegūt datus.

Paldies jau iepriekš par atsaucību. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, kontaktēties pa tālruni: 28378506 vai e-pastu: raimonda-daugule@inbox.lv.

Ar cieņu,

Renāte Lukjanska

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv