English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
24.11.2011
RA aizvadīts LR proklamēšanas gadadienai un Studentu dienai veltīts pasākums

RA aizvadīts LR proklamēšanas gadadienai un Studentu dienai veltīts pasākums

16. novembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) notika Latvijas Republikas proklamēšanas 93. gadadienai un starptautiskajai Studentu dienai veltīts pasākums.

Svinīgu noskaņu svētku reizē izdevās sarūpēt RA jauktajam korim „Sonitum” (vadītājs Jānis Mežinskis). Kora izpildījumā skanēja patriotiskas dziesmas. Klātesošos studentus, mācībspēkus, darbiniekus, kā arī ciemiņus no ārvalstīm uzrunāja Rēzeknes Augstskolas rektors asociētais profesors Edmunds Teirumnieks un studiju prorektore asociētā profesore Angelika Juško-Štekele.

Rektors un studiju prorektore pasniedza atzinības rakstus, kā arī izteica pateicības augstskolas mācībspēkiem un darbiniekiem par sasniegumiem zinātnē, aktīvu sabiedrisko darbu, augstskolas popularizēšanu. Savukārt studentus par aktīvu darbību studējošo pašpārvaldē, sasniegumiem studijās un sportā, sumināja fakultāšu dekāni. Viņu priekam uzstājās augstskolas deju kopa „Dziga” (vadītāji Inga un Ilmārs Dreļi).

Valsts svētku priekšvakarā RA Zinātņu daļas vadītāja asociētā profesore Karīne Laganovska godināja arī četrus Rēzeknes Augstskolas docētājus, kuri pagājušajā studiju gadā ieguvuši doktora grādu: Ainu Strodi (Dr.paed.), Intu Rimšāni (Dr.sc.administr.), Ilmāru Kangro (Dr.paed.) un Mārīti Opincāni (Dr.philol.).

Katrā Rēzeknes Augstskolas fakultātē īpaši tika sumināts gada students un docētājs. Gada studenta titulu Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē ieguva Vita Rusiņa, Ekonomikas un vadības fakultātē - Laura Kalvāne, Izglītības un dizaina fakultātē - Liene Leja, Inženieru fakultātē - Malika Sotivoldijeva.

Par Gada docētāju Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē nominēta Aija Jermacāne, Ekonomikas un vadības fakultātē - Ēvalds Višķers, Izglītības un dizaina fakultātē - Aivars Kaupužs un Inženieru fakultātē - Aleksejs Avots.

Šo titulu ieguvēji saņēma īpašu velti no kuģniecības kompānijas TALLINK. TALLINK astoņiem laureātiem dāvāja piedzīvojumiem bagātīgu atpūtu un izklaidi Baltijas jūrā. Labākie no labākajiem RA pārstāvjiem dosies jūras ceļojumā ar kuģi – Rīgas-Stokholma-Rīga. 

Paldies visiem, kuri ikdienā nes Rēzeknes Augstskolas vārdu studējot un strādājot, bet vislielākais paldies pasākuma atbalstītājiem – a/s TALLINK, kas parūpējās par to, lai RA pārstāvjiem šie svētki paliktu ne vien atmiņās, bet arī burvīgās ceļojuma bildēs.

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv