English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
30.11.2011
Zvaigžņu stunda Rēzeknes Augstskolā

Zvaigžņu stunda Rēzeknes Augstskolā

23. novembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās RA talantu šovs „Zvaigžņu stunda”. Atsaucība bija liela gan no dalībnieku, gan skatītāju puses. Savus talantus rādīja jaunieši, kuri bija sagatavojuši 8 dažādus priekšnesumus. Dalībnieki gan dziedāja, gan dejoja, gan deklamēja dzeja.

Pasākumu vadīja Vita Rusiņa un Raitis Bulatovs, kuri ar savu atraktivitāti un aktiermeistarību radīja patīkamu un saviļņojošu noskaņu zālē. Pirms talantu uzstāšanās skatītāji tika iepazīstināti ar „bargo” žūriju – Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Lolitu Kivlenieci-Kuzņecovu, Ekonomikas un vadības fakultātes lektori Dainu Znotiņu, Reģionālistikas institūta pētnieci Sandru Murinsku, studiju programmas „Mehatronika” 1.kursa studentu Alekseju Nikitinu un programmas „Filoloģija” 3. kursa studenti Gunu Volčkovu. Pēc tam notika izloze, kuras laikā dalībnieki uzzināja savas uzstāšanās secību.

Pirmais dalībnieks, kurš uzsāka zvaigžņoto ceļu, bija Aleksejs Rankovičs, kurš lasīja repu „Lose yourself” ne sliktāk kā pats Eminems. Arī nākamie dalībnieki – Mc Derik jeb Dimitrijs Vavilovs un DS-91 jeb Dairis Springa lasīja pašu sacerētu repu.

Nākamā grupa, kas turpināja šovu, bija „Fantastiskais četrinieks” ar dziesmu „Mazajām sirsniņām”, kas aizkustināja visus klātesošos līdzīgi kā grupa „AIMI”, kas izpildīja dziesmu „Uzliec roku” un raisīja klausītājos patriotisku sajūtu. Tērpušies svinīgi, rotājušies ar sarkanbaltsarkanām lentītēm, atgādināja, ka dzīvojam Latvijā un nedrīkstam aizmirst savu dzimteni.

Sev līdzi dziedāt aicināja duets – Baiba Latkovska un Rolands Keišs. Ar dziesmu „Pieklauvē” viņi uzbūra patiesi mīļu ainu par divām sirdīm. Pēc šī romantiskā priekšnesuma nākamie dalībnieki – „Mad Headz Crew” – vienkārši uzspridzināja atmosfēru zālē. Puiši uzstājās ar break dance priekšnesumu, kas izpelnījās vētrainus aplausus gan no skatītāju puses, gan no žūrijas.

Skatītāju acis priecēja arī „Dejojošie fuksīši”. Meitenes bija sagatavojušas vairāku deju remiksu, kuru noslēdza plaukstiņu deja dziesmas „Sexy and i know it” pavadījumā.

Savukārt Deniss Kukulis noslēdza pasākumu ar savu dzeju „Ager Somnia”, kas bija patīkama ausij un tuva sirdij.

Pēc visiem priekšnesumiem žūrija izteica vērtējumu katram no dalībniekiem, lai pēc tam dotos apkopot rezultātus Kamēr žūrija apspriedās, skatītājus izklaidēja Guntis Rasims jeb daGunchi.

Īpašo balvu ieguva „Mad Headz Crew”, kas bija ne tikai žūrijas, bet arī skatītāju favorīti. Kad visi tika apbalvoti, „Mad Headz Crew” veica „goda apli” un vēlreiz demonstrēja savu talantu.

Jāteic, pirms šī šova nespēju iedomāties, ka RA ir tik daudz talantīgu studentu. Dalībnieki bija dažādi, tāpat kā viņu talanti, kas padarīja „Zvaigžņu stundu” neordinārāku, krāsaināku un vēl interesantāku kā citus gadus.

Īpašs paldies jāsaka 3. kursa filoloģijas studentēm Ievai Jarinovskai un Ilgai Čeļadko, kuras bija šī pasākuma organizatores.

Guna Volčkova, 3HFB

 

 

 

 

 

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv