English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
19.12.2011
Rēzeknes Augstskolas rūķi ciemojas Kaunatas vidusskolā

Rēzeknes Augstskolas rūķi ciemojas Kaunatas vidusskolā

Lai arī laukā aiz loga nekas neliecina par to, ka jau pavisam drīz būs Ziemassvētki, svētku sajūta tomēr jau ir jūtama virmojam gaisā. Lai šo sajūtu pastiprinātu vēl vairāk un atgādinātu, ka Ziemassvētki patiešām vairs nav aiz kalniem, 14. decembrī Rēzeknes Augstskolas (RA) rūķi devās uz Kaunatas vidusskolu, lai apciemotu pašus mazākos tās iemītniekus – 1. –4. klases skolēnus.

RA studenti-rūķi no studējošo pašpārvaldēm sadarbībā ar Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļu katru gadu decembrī dodas uz kādu skolu, lai iepriecinātu pašus mazākos skolēnus. Tā kā Ziemassvētkos tiek dāvinātas dāvanas, arī RA rūķi nebrauc ar tukšām rokām – viņi skolēniem aizved dažādas ikdienā noderīgas lietas, ko pirms tam akcijas „Students palīdz skolēnam” laikā ir saziedojuši RA studenti.

RA rūķi prot ne tikai dāvināt dāvanas, bet arī dziedāt un iet rotaļās. Kaunatas vidusskolā skolēni aktīvi dziedāja līdzi rūķu Santas Višas-Gaisiņas un Ingas Kaļvas izpildītajām Ziemassvētku dziesmām, kopā ar rūķi Lieni Leju un citiem RA rūķiem azartiski iesaistījās dažādās rotaļās, minēja mīklas, atcerējas Ziemassvētku ticējumus un laimēja balvas no Rēzeknes Augstskolas.

Pasākuma laikā Kaunatas vidusskolas skolēnu acīs mirdzēja prieks, un viņi aicināja RA rūķus braukt biežāk ciemos. Tātad – brauciens guva vajadzīgo rezultātu – RA rūķi skolēnu sirdīs spēja iesēt svētku gaidīšanas prieku un radīja lielisku pirmssvētku atmosfēru.

Inga Kaļva, SAN informācijas speciāliste


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv