English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
17.01.2012
Open Mind atklāšanas pasākums

Open Mind atklāšanas pasākums

„Open Mind” mudinās studentus izmantot augstskolas zināšanas sabiedrības labā

Ar vingrošanas aprīkojuma uzstādīšanu 18. janvārī tiks dots starts Swedbank un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda projektam ”Open Mind” 2012. Tā mērķis šogad ir rosināt jauniešus izmantot augstskolās gūtās zināšanas, lai uzlabotu sociālo vidi, veicinātu sabiedrības aktivitāti un realizētu dažādus noderīgus projektus savos reģionos un augstskolās.

Trešdien, 18. janvārī pulksten 13:00 pie Rīgas Angļu ģimnāzijas, Zvārdes ielā 1 notiks šī sociālā projekta atklāšanas pasākums.

Tajā tiks sniegta informācija par šā gada ”Open Mind” mērķiem un pasākumiem, kā arī īstenots pirmais studentu ierosinātais projekts, atbalstot ielu vingrošanas sporta pieejamību jauniešiem.

Pasākumā piedalīsies: projekta patronese LR Labklājības ministre Ilze Viņķele, Swedbank valdes loceklis Ģirts Bērziņš, RTU rektors Leonīds Ribickis, RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps un Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Šlēziņš.
Projektu ”Open Mind“ organizē Swedbank un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds, šogad tas tiek izsludināts jau piekto gadu pēc kārtas. Vairāk informācijas par projektu ”Open Mind” interneta vietnē www.open.lv.

Par nokļūšanu uz preses konferences vietu:
Par dalību preses konferencē lūgums informēt Olgu Kučmasovu (olga@prodaktiv.lv, tel. +371 29255021). Mediju pārstāvju ērtākai nokļūšanai uz preses konferences vietu tiks nodrošināts transports, kas plkst.12.40 sagaidīs pie RTU galvenās ēkas, Kaļķu ielā 1.

Papildu informācijai:
Kristīne Jakubovska, Swedbank preses sekretāre, tel. 67444560, mob. 29128208, kristine.jakubovska@swedbank.lv

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv