English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
30.01.2012
Mitrāju dienai veltīts pasākums Rēzeknes Augstskolā

Mitrāju dienai veltīts pasākums Rēzeknes Augstskolā

Starptautiskajā mitrāju dienā, 2.februārī plkst. 11.00. Rēzeknes Augstskolas telpās, Atbrīvošanas alejā 90, 3. stāvā notiks Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas rīkots pasākums.  Interesenti tiek aicināti apmeklēt prezentāciju „Mitrāji un to nozīme” un Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku veidoto fotogrāfiju izstādi "Teiču un Krustkalnu dabas rezervāti".
Teiču dabas rezervāts, kas ietver Latvijā un arī Baltijā lielāko purvu ar tādu pašu nosaukumu, ir viena no Ramsāres konvencijas par mitrāju aizsardzību vietām Latvijā. Izstādē eksponētajās fotogrāfijās redzamas gan rezervātiem raksturīgākās ainavas dažādos gadalaikos, gan interesanti dabas objekti, kurus ikdienā neredzam.

Ramsāres konvencija – konvencija par starptautiskas nozīmes mitrājiem, īpaši kā ūdensputnu dzīves vidi. Tās misija ir mitrāju aizsardzība un saprātīga izmantošana, rīkojoties nacionālā un sadarbojoties starptautiskā līmenī, lai sasniegtu ilgtspējīgu attīstību visā pasaulē.
Ramsāres konvencijas vietas Latvijā ir Engures ezers, Kaņiera ezers, Teiču un Pelečāres purvs, Papes ezers, Lubāna ezera mitrāju komplekss un Ziemeļu purvi. Šogad Ramsāres konvencijai par mitrājiem aprit jau 41 gads .

Fotogrāfiju izstāde Rēzeknes Augstskolas telpās, Atbrīvošanas alejā 90  skatāma no 31. janvāra līdz 20.februārim.  Laipni aicināti!

Regīna Indriķe,
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas vecākā valsts vides inspektore

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv