English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
02.02.2012
Aktieru atlase jaunam latgaliešu kino projektam

Aktieru atlase jaunam latgaliešu kino projektam

Latgales entuziastu grupa "BILDIS" šī gada 19. februārī no plkst 9:00  rīko aktieru atlasi uz lomām topošajā filmā "Vīna vosora deļ vysu". Atlase notiks Latgales Reģionālās Televīzijas studijā (18.Novembra 41, Rēzekne, 3.korpuss). 


Ierasties uz atlasi aicināts ikviens, kam ir interese par aktiera darbu kino nozarē un pēc paša pārliecības piemīt arī aktiera talants. 


Topošās filmas režisors Edgars Blinovs, kas jau izpelnījies atpazīstamību ar darbu pie filmas “Latgolys laikadečs” 2011. gada pavasarī, pašlaik ir uzsācis sagatavošanās procesu savai jaunajai filmai “Vīna vosora deļ vysu”.  Kā saka Blinovs “ Projekta ideja radās pēc veiksmigi realizēta iepriekšējā projekta. Ir vēlēšanās iesākto darbu turpināt, radot interesantu mākslas filmu par šodienas Latgali, tās cilvēkiem un viņu problēmām mūsdienu pasaulē.”


Filmas sižets vēstīs par vienas ģimenes drāmu. Pusmūža vecuma sievietei vārdā Santa, kas dzīvo kopā ar savu ģimeni mazā Latgales viensētā, nekā nav dārgāka par viņas diviem bērniem un mazmeitiņu Dzintru, taču ne viss ir tik spoži un saulaini cik varētu likties…


Papildus informācija par aktieru atlasi: bildis@inbox.lv mob. 26128599


Informāciju sagatavoja:
filmas „Vīna vosora deļ vysu” un Latgales entuziastu grupas PR menedžere Laura Sondore
01.02.2012.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv