English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
02.02.2012
8.februārī - Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā

8.februārī - Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā

Rīt, 8. februārī no plkst. 9.00 līdz 12.00 Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanās alejā 90 (aktu zālē), notiks Asinsdonoru diena, kuras laikā būs iespēja ziedot asinis.

Asinsdonoru dienu organizē Rēzeknes Augstskola sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāli. Lūdzam atsaukties studentus, mācībspēkus, darbiniekus un kļūt par bezatlīdzības donoru kustības atbalstītājiem. (Tiks pieņemti 80 asinsdonori).

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Augstskolās Asinsdonoru diena tiek organizēta divas reizes gadā. Pērn oktobrī RA šim aicinājumam atsaucās vairāk kā 60 cilvēki.

Atgādinām!

Par asins donoru var kļūt ikviens 18 līdz 65 gadus jauns cilvēks, kura svars ir ne mazāks par 50 kilogramiem un kurš pirms asins nodošanas nav lietojis alkoholu un smēķējis. Asins nodošanas un iepriekšējā dienā jāizvairās no trekniem ēdieniem un alkohola, bet stundu pirms procedūras nedrīkst smēķēt.

Ikviens donors pirms asins nodošanas saņem brokastu paciņu viena lata vērtībā, pēc asins nodošanas saņem trīs latu kompensāciju pusdienām. Saskaņā ar darba likumu, iepriekš paziņojot darba devējam par asins nodošanu, donoram pēc katras šādas dienas piešķir atpūtas dienu vai pēc darbinieka pieprasījuma šo dienu pievieno ikgadējam apmaksātajam atvaļinājumam.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv