English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
09.02.2012
Rēzeknes Augstskolā notiks „OPEN MIND 2012” diskusijas par reģionu sociālajām vajadzībām

Rēzeknes Augstskolā notiks „OPEN MIND 2012” diskusijas  par reģionu sociālajām vajadzībām


13. februārī plkst. 14.30 Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 90, aktu zālē (3. stāvā) notiks sociālo projektu konkursa „OPEN MIND” reģionālais pasākums, kurā par reģiona sociālām vajadzībām diskutēs studenti, augstskolu vadītāji, pašvaldību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

Pasākuma dalībnieki apspriedīs konkrētās pilsētas un reģiona sociālās vajadzības, analizēs realizēto sociālo projektu „veiksmes stāstus” un diskutēs, lai veicinātu jaunu ideju rašanos. Interesentiem tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem un papildu informācija kā pieteikties konkursam.

„Open Mind” reģionālie pasākumi notiek sadarbībā ar pilsētu pašvaldībām un konkursa nolikums pieejams interneta vietnē - www.open.lv.

„Open Mind” ir sociālo ideju konkurss studentiem, kuru mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un sekmēt Latvijas iedzīvotāju iesaisti vietējai kopienai nozīmīgos projektos. Konkurss dod iespēju jebkuram Latvijas studentam realizēt savu ideju un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai.

Projektu „Open Mind” organizē Swedbank un RTU Attīstības fonds, šogad tas tiek izsludināts jau piekto gadu pēc kārtas. Projektu informatīvi atbalsta European Hit Radio, 1188, Inbox.lv, ISIC.lv, Prakse.lv. Vairāk informācijas par projektu „Open Mind” interneta vietnē www.open.lv.

 

Papildus informācijai:

Kristīne Jakubovska, Swedbank preses sekretāre

tel. 67444560, mob. 29128208

e-pasts: kristine.jakubovska@swedbank.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv