English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
10.03.2005
Fotokonkurss “Reportāža par manu augstskolu 2005”

Fotokonkurss “Reportāža par manu augstskolu 2005”

Organizētāji konkursa nosaukumu izprot kā iespēju ar fotogrāfijas palīdzību attēlot augstskolas dzīvi tās visdažādākajās izpausmēs — pasniedzējs un students, izcilnieks, starpbrīdis, ēdnīca, dzīve kopmītnē, izklaide utt. Tie var būt reportāžas momentuzņēmumi, eseja vai fotostāsts, klusās dabas vai vides kompozīcijas. Stils, izpildījuma paņēmieni un koncepcijas paliek konkursantu brīvā izvēlē.

Pakārtots konkursa mērķis ir motivēt konkursa uzvarētājus un dalībniekus līdzās izvēlētajam studiju virzienam attīstīt un pilnveidot fotografēšanas iemaņas un talantus, māku izteikt savu redzējumu vizuālu tēlu un zīmju sistēmā, atklāt cilvēka, kas spēj redzēt un novērot apkārtējo pasauli, talantu.

Konkursā var piedalīties studenti vecumā no 18 līdz 28 gadiem, kā arī atbilstoša vecuma jaunieši, kuri konkursa norises laikā nav imatrikulēti augstskolā vai jau ir beiguši studijas. Darbi vērtēšanai iesūtāmi līdz 2005.gada 30.martam. Konkursa gaitā tiks noskaidroti uzņēmīgākie, asprātīgākie un veiksmīgākie konkursa dalībnieki. Konkursa rezultāti tiek paziņoti līdz 2005.gada 3.aprīlim. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 12.starptautiskās izstādes „ Baltic IT&T 2005 ” laikā. Galvenā balva — „ Olympus ” µ—mini digitālā kamera.

Dalība iespējam, ja konkursants ir saņēmis konkursa nolikumu. Jautājumi, paskaidrojumi, kā arī nolikuma saņemšana pa e-pastu: talivaldis.kronbergs@studentnet.lv . Tālivaldis Kronbergs, mob.tel.6431251. Tuvāku informāciju var skatīt vortālā „StudentNet” www.studentnet.lv .

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv