English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
15.02.2012
RA pārstāvji apmeklēja starptautisko interjera dizaina izstādi „INTERIORS UK”

RA pārstāvji apmeklēja starptautisko interjera dizaina izstādi „INTERIORS UK”

   No 23. līdz 28. janvārim Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības un dizaina fakultātes, Dizaina un amatniecības katedras docētāji – Diāna Apele un Natālija Losāne – apmeklēja starptautisko interjera dizaina izstādi „INTERIORS UK” Birmingemā (Anglija).

    Apskatot izstādi, bija iespējams iepazīties ar dominējošām tendencēm (Vintage stils, Eco dizains u.c.) un jaunām iespējām mūsdienu interjera mākslas jomā. Aizraujošas likās ne tikai interjera projektu pamatkoncepcijas kā tādas, bet arī to pasniegšana jeb prezentējamo stendu dizains. Tieši stendu dizaina apskate bija vērtīga tāpēc, ka šogad pirmo reizi RA stenda dizainu starptautiskajai izglītības izstādei Ķīpsalā piedāvās interjera dizaina programmu studenti.

    Izstāde bija iekārtota septiņos paviljonos, kur katram no tiem piešķirta sava tēma – Elegantais dizains, Gaismas dizains, Dekoru dizains u.c.

    Izanalizējot izstādē piedāvātās tendences, var secināt, ka uz doto brīdi valda Vintage stils – veco lietu jauna interpretācija jeb, kā atzīst modes dizainere Šeila, „Vintage – tās ir lietas, kurām ir vecuma vērtība, tām līdzi nāk vēsture, paaudžu paaudzes – vecmāmiņas rokassomiņa, vectēva āmurs un tā joprojām. Ir labi, ja lietai ir dvēsele, bet vēl labāk, ja to var sajust”.

     Arī telpu iekārtošanas mākslā piešķirt lietām otro dzīvi – tas ir tik ļoti moderni un savā veidā ilgtspējīgi.

    

Diāna Apele un Natālija Losāne,

RA Dizaina un amatniecības katedras docētājas


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv