English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
12.03.2012
Rēzeknes Augstskolas studentu teātris „ĶerRA” piedalīsies Latvijas Studentu teātra dienās

Rēzeknes Augstskolas studentu teātris „ĶerRA” piedalīsies  Latvijas Studentu teātra dienās

Laika posmā no 23. līdz 25. martam Rīgas Tehniskajā universitātē (Kaļķu iela 1, Rīga) norisināsies Latvijas Studentu teātra dienas (LSTD).

Rēzeknes Augstskolas studentu teātris „ĶerRA” režisores Olgas Senkānes vadībā iestudējis un apmeklētājiem piedāvās Ivetas Ratinīkas dzejas kompozīciju „Kas paliks pēc mums?”(pirmizrāde notika Rēzeknes Kultūras namā 2012.gada 20.janvārī). RA studentu teātrī spēlē dažādu kursu un fakultāšu studenti, arī vairāki augstskolas absolventi.

 Šogad Latvijas Studentu teātra dienās piedalīsies 13 dažādu Latvijas augstākos izglītības iestāžu teātri: Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rēzeknes Augstskolas, J.Vītola Mūzikas akadēmijas, Vidzemes Augstskolas.

Rēzeknes Augstskolas studenti, kas apvienojušies teātra trupā, kopš 2005.gada piedalās RTU organizētajā pasākumā, kā arī ir ieguvuši gan Gada balvu, gan apbalvoti Labākās aktrises u.c. nominācijās, savukārt pēdējos gados saņēmuši vairākas specbalvas par novatorismu un eksperimentu skatuves mākslā.

Vēlam veiksmi Rēzeknes Augstskolas studentu teātra dalībniekiem!

 

Uzziņai:

Studentu teātris darbojas Rēzeknes Augstskolā kopš 1994. gada, šobrīd to vada asoc.prof. Olga Senkāne. Augstskolas teātris ir veiksmīgi piedalījies Studentu dienā Jelgavā, starptautiskajā jauniešu teātru festivālā Oldenburgā (Vācijā), organizējis teātrsporta turnīrus, ar izrādēm bagātinājis RA un pilsētas kultūras pasākumus.

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv