English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
10.01.2012
Divās Rēzeknes Augstskolas ēkās uzstādīti jauni automātiskie siltummezgli

Divās Rēzeknes Augstskolas ēkās uzstādīti jauni automātiskie siltummezgli

Rēzeknes Augstskolā tiek realizēts Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēts projekts „Energoefektivitātes paaugstināšana augstākās izglītības iestāžu ēkās”.

 Tas paredz divu Rēzeknes Augstskolas ēku siltināšanu – Atbrīvošanas alejā 90 (Ekonomikas un vadības fakultātes ēka) un Maskavas ielā 22 (studentu dienesta viesnīcas ēka). Kopējās projekta izmaksas 575 264,03 lati.

2011.gada decembrī, projekta ietvaros, jau ir pilnībā pārbūvēti  siltummezgli Atbrīvošanas alejā 90  un Maskavas ielā 22. Jaunie siltummezgli ļauj daudz precīzāk regulēt patērējamā siltuma daudzumu un dod iespēju pievadīt atšķirīgu siltuma daudzumu dažādām ēkas zonām, tāpēc ir sagaidāms būtisks ieguvums kā energoefektivitātes paaugstināšanā, tā arī CO2 izmešu samazināšanā.  Ziemas sezonā tiks nodrošināta laika apstākļiem atbilstoša apkure, bet pavasarī netiks pieļauta atsevišķu telpu pārkaršana. Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma projekta realizācija tiks turpināta.

Tā kā pavasarī agru darbu atsākšanu nepieļaus mācību gada noslēguma procesi, tad visi projektā paredzētie darbi tiks pabeigti 2012.gada jūlijā. 

Andris Skredeļs, RA rektora vietnieks saimnieciskajā darbā

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv