English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
22.02.2012
Rēzeknes Augstskolas ēkām piegādāti jaunie logi

Rēzeknes Augstskolas ēkām piegādāti jaunie logi

Rēzeknes Augstskolā tiek realizēts Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēts projekts „Energoefektivitātes paaugstināšana augstākās izglītības iestāžu ēkās”.

 Tas paredz divu Rēzeknes Augstskolas ēku siltināšanu – Atbrīvošanas alejā 90 (Ekonomikas un vadības fakultātes ēka) un Maskavas ielā 22 (studentu dienesta viesnīcas ēka). Kopējās projekta izmaksas 575 264,03 lati.

2012.gada janvārī un februārī Rēzeknes Augstskolas ēkām tika piegādāti jaunie logi. Jāatzīmē, ka jaunie logi ir PVC konstrukciju logi ar trīs stiklu paketēm. Vecie logi sava sliktā fiziskā stāvokļa dēļ daudzviet aizvērti un hermetizēti ar montāžas putām – kā saka „aizvērti uz mūžu”. Jaunie logi nodrošinās gan iespēju saglabāt siltumu telpās, gan nepieciešamības gadījumā vēdināt telpas. Pēc logu uzstādīšanas ir sagaidāms būtisks ieguvums kā energoefektivitātes paaugstināšanā, tā arī CO2 izmešu samazināšanā. Jauno logu uzstādīšana tiks uzsākta pēc tehnoloģiskā pārtraukuma beigām. Tā kā pavasarī agru darbu atsākšanu nepieļaus mācību gada noslēguma procesi, tad visi projektā paredzētie darbi tiks pabeigti 2012.gada jūlijā. 

 

Andris Skredeļs, RA rektora vietnieks saimnieciskajā darbā

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv