English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
12.04.2012
Rēzeknes Augstskolas pārstāvji talkos pie Rēzeknes pilskalna

Rēzeknes Augstskolas pārstāvji talkos pie Rēzeknes pilskalna

21.aprīlī Rēzeknes Augstskolas studenti, mācībspēki un darbinieki kopā ar savām ģimenēm aicināti piedalīties „Lielajā talkā”. Rēzeknes Augstskolas pārstāvjiem pulcēšanās plkst. 9.00 pie Rēzeknes pilskalna.

Kopīgi sakopsim Rēzeknes pilskalnu un upes krastu. Talkotājiem līdzi jāņem darba cimdi un grābekļi. Atkritumu maisi tiks nodrošināti. Visus talkotgribētājus aicinām pieteikties līdz 19.aprīlim, nosūtot dalībnieku sarakstu uz e-pastu Personāla daļas vadītājai: Inese.Kirejeva@ru.lv.

Būsim atsaucīgi un talkosim kopā!


Uzziņai:

Lielo Talku organizē biedrība Pēdas LV, tā norit katru gadu visā Latvijā.

Pasākuma ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. Lielās Talkas idejas autore ir rakstniece Anna Žīgure, bet pati ideja aizgūta no igauņiem, kas vides sakopšanu visas valsts mērogā pirmoreiz rīkoja 2008. gada 3. maijā.

Projekta mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Talkošanas daudzveidība. Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus... Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem!

www.talkas.lv

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv