English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.04.2012
Vācu valodas diena Rēzeknē 16.04.2012

Vācu valodas diena Rēzeknē 16.04.2012

Šī gada 16. aprīlī Rēzeknē norisināsies Vācu valodas diena. Tajā paredzēta daudzveidīga programma, kuru ar Rēzeknes Augstskolu un Rēzeknes skolām kopīgi organizē Austrijas un Vācijas vēstniecības Rīgā sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā, Vācijas skolu sistēmas ārvalstīs centru, Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienestu DAAD un citiem partneriem.

 

Rēzeknes valsts ģimnāzijā visas dienas gaitā norisināsies projektu diena skolēniem „Vācu valoda“. Skolēni piedalīsies dažādās spēlēs un viktorīnās, skolas radio skanēs vācu mūzika. Rēzeknes augstskolā Austrijas Republikas vēstnieks dr. Štefans Pēringers tiksies ar augstskolas studentiem.

Vācu valodas dienas noslēgumā notiks aktīvāko skolēnu un skolotāju apbalvošana, kuru bagātinās Lauras Bicānes muzikālais pavadījums.

 

Kultūras namā no plkst. 11.00 tikai vienu dienu būs apskatāma vācu mākslinieka Norberta Folbergera gleznu un skulptūru izstāde, kā arī būs iespēja tikties ar pašu mākslinieku.

 

Vācu valodas dienas izskaņā visiem interesentiem būs iespēja noskatīties vairākos kinofestivālos atzinību guvušo filmu  PIANOMANIA“. Tā ir filma par klavieru skaņotāju, kurš strādā ar pasaulslaveniem pianistiem.

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv