English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
20.04.2012
Iznācis tautsaimniecības pētījumu zinātniskais žurnāls

Iznācis tautsaimniecības pētījumu zinātniskais žurnāls

Reģionālistikas zinātniskā institūta sociālo zinātņu pētījumu  grupa sadarbībā ar Ekonomikas un vadības fakultāti  izdevusi sociālo zinātņu žurnāla „Latgales tautsaimniecības pētījumi”  (ISSN 1691 – 5828) 4.numuru.

Kā ierasts, žurnālā  publicēti raksti, kuri aptver gan Latgales, gan Latvijas , gan citu pasaules valstu, gan pasaules globālās ekonomiskās problēmas un to risinājuma piedāvājumus. Publikāciju problemātika aptver gan kopējos valsts aspektus, gan arī atsevišķus ekonomisko darbību veidus un uzņēmumus. Rakstu lielākā daļa ir starptautiskajā zinātniskajā konferencē „Tautsaimniecības attīstības problēmas un risinājumi”(19.04.2012) nolasītie referāti.

Līdztekus Rēzeknes Augstskolas zinātniekiem izdevumā savus pētījumus publicējuši arī autori no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes,  Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Valsts Robežsardzes koledžas, Valsts Policijas koledžas, Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta, Erevānas Valsts universitātes(Armēnija), Gori Universitātes(Gruzija), Kauņas koledžas(Lietuva).

Izdevums pieejams RA izdevniecībā, bibliotēkā, Reģionālistikas zinātniskajā institūtā(Atbrīvošanas alejā 90, 206.kab.). Plašāka informācija par žurnālu, arī tā iepriekšējiem numuriem, pa e-pastu ekon.konf@ru.lv.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv