English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
24.04.2012
Vēl var pieteikties studentu zinātniskajai konferencei „Mēs laikā, telpā, attīstībā”!

Vēl var pieteikties studentu zinātniskajai konferencei „Mēs laikā, telpā, attīstībā”!

Vēl līdz 30.aprīlim studenti var pieteikties 16. zinātniskajai studentu konferencei „Mēs laikā, telpā, attīstībā”, ko organizē Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāte 2012. gada 10. un 12.maijā.

Konference tiek organizēta ar mērķi rosināt studentus pievērsties zinātniskajai darbībai un novērtēt zinātnisko aktivitāšu nozīmi mūsdienās, sniegt studējošajiem iespēju prezentēt un publicēt veikto pētījumu rezultātus, kā arī apgūt kolēģu pieredzi un jaunākās pētniecības tendences, diskutējot gan ar bakalaura, gan maģistra studiju līmeņa referentiem.

Būtiski, ka konferencē piedalās arī ārvalstu studenti, tādējādi jaunajiem pētniekiem ir iespēja dalīties zinātniskajā pieredzē, veicinot arī studentu sadarbību akadēmiskajā darbībā starpvalstu līmenī.

Studentu starptautiskās konferences darbs plānots vairākās humanitārās nozares jomu sekcijās – vēsture (kultūras vēsture, filozofija), arhīvniecība, filoloģija un tiesību zinātne.

Konferences laikā paredzēta arī Rēzeknes Augstskolas teātra „ĶerRA” performance, kā arī iepazīšanās ar augstskolas izdotajiem rakstu krājumiem, populārzinātniskajiem bukletiem u. c. izdevumiem.

Pieteikšanās konferencei līdz 2012. gada 30.aprīlim.

Sīkākai informācijai par dalību konferencē vērsties pa tālr. 26156880; 646 22681 vai pa e-pastu RAkonference@inbox.lv, kā arī sekot aktualitātēm Rēzeknes Augstskolas mājas lapā www.ru.lv.

 
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv