English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
26.06.2012
Rēzekne zied krāšņiem ziediem

Rēzekne zied krāšņiem ziediem

Aizvadītajā gadā noslēgtais līgums starp Rēzeknes pilsētas domi un Rēzeknes Augstskolu ir izgaismojies veiksmīgā sadarbībā visa gada garumā. Tā izpaudās pilsētas izrotāšanā nozīmīgos valsts svētkos ar plakātu sēriju veltītu Latvijas proklamēšanas gadadienai pilsētā, gadskārtu svētkos - Ziemassvētku puzuri un Lieldienu noformējums. Rēzeknes Augstskolas studiju programmas „Interjera dizains” studenti veidojuši arī Latgales senioru XI dziesmu un deju svētku festivāla noformējumu.

 

Šīs sadarbības rezultātā uzziedēja arī Līgo svētki Rēzeknē, - stilizētu rudzupuķu un margrietiņu pļavas veidā pie pilsētas domes. Dizaina idejas autore – profesionālā bakalaura programmas „Interjera dizains” 3.studiju gada studente Sanita Sargune, savukārt pilsētas Līgo plakātu dizaina izstrādātāja – 3.kursa studente Inese Rimšāne. Paldies jāsaka studentu noformējumu dizaina ideju realizēšanā SIA „Zeize” un SIA „Alba Ltd”.

Pateicība arī pilsētas domei par iespēju studentiem realizēt sevi dizaina jomā jaunā, oriģinālā veidā, paldies par iespēju attīstīt viņu māksliniecisko pieredzi un gaumi, pilnveidot sevi profesionālu radošu uzdevumu veikšanā. Pateicamies pilsētas galvenajai arhitektei Lolitai Čudarei par uzticēšanos pilsētas rotāšanu nodot studentu rokās, un ļaut viņiem realizēt vispārdrošākās idejas. Liels paldies visiem studentiem, kas šajā mācību gadā piedalījās noformējumu dizaina ideju izstrādē pilsētā – visam atraktīvajam, dedzīgajam un docētāju „iedvesmas avotam” - 4.kursam, kā arī 3. kursa čaklākajiem un radošākajiem pārstāvjiem – Mārītei Elksnei, Velgai Viļumai, Inesei Rimšānei, Sanitai Sargunei, Annai Skabai, Arnim Sipko, Baibai Latkovskai un Sabīnei Stepanovai u.c.

 

Šobrīd topošie dizaineri ir izstrādājuši idejas Pilsētas svētku rotājumam. Pilsētas noformējumu ideju izstrāde un realizācija ir viens no radošumu veicinošiem, uz sadarbību vērstiem pasākumiem, kas palīdz realizēt daudzveidīgas sadarbības iespējas starp docētājiem, studentiem un sadarbības partneriem.

 

Uz sadarbību cerot arī nākošajā studiju gadā –

 otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas

 “Interjera dizains” direktore Diāna Apele 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv