English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
02.07.2012
No 2.jūlija var reģistrēt savu pieteikumu pamatstudijām

No 2.jūlija var reģistrēt savu pieteikumu pamatstudijām

Rēzeknes Augstskola kopā ar vēl 10 augstākās izglītības iestādēm (Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, Banku augstskolu, Ventspils augstskolu, Daugavpils universitāti, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolu, Liepājas Universitāti un Vidzemes augstskolu) piedāvā izmantot vienoto pieteikšanās sistēmu un pieteikties pamatstudijām elektroniski – reģistrējot pieteikumu portālā www.latvija.lv/studijas

Ja, aizpildot elektronisko pieteikumu, rodas jautājumi, informāciju Rēzeknes Augstskolā var iegūt pa tālruni 646 22862 vai e-pastu san@ru.lv.

No 10. jūlija Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 90, 115.telpā, darbu uzsāk Uzņemšanas komisija (darba laiks no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet 14. jūlijā no 9.00 līdz 13.00).


Kas jāzina, lai Tu pieteiktos pamatstudijām?

1.

No 2. jūlija var aplūkot un iepazīt elektroniskās pieteikšanās sistēmu www.latvija.lv/studijas. Rēzeknes Augstskola piedāvā 24 dažādas pilna un nepilna laika pamatstudiju programmas.

!!! Ja pieteikumā būs norādītas studijas pilnā laikā, bet neiekļūsi budžeta grupā, tad nepilnā laika studijām būs jāpiesakās atkārtoti.

Aizpildot elektronisko pieteikumu www.latvija.lv/studijas, var izvēlēties līdz pat 20 prioritātēm. Maksa par pieteikšanos studijām - 20 lati. Iespējas maksāt: izmantojot internetbanku, RA kasē vai jebkurā bankā. No reģistrēšanās maksas atbrīvoti 1.grupas invalīdi un bāreņi!

2.

No 10. līdz 17. jūlijam notiks elektroniskā pieteikšanās studijām www.latvija.lv/studijas. Ja nav izdevies mājās aizpildīt elektronisko pieteikumu, to varēs izdarīt Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 115, 107.telpā). Līdzi jāņem pasi, dokumentu par vispārējo vidējo izglītību, centralizēto eksāmenu sertifikātus.

Ja elektroniskais pieteikums aizpildīts, TAS OBLIGĀTI JĀAPSTIPRINA KĀDĀ NO

UZŅEMŠANAS PUNKTIEM. Rēzeknē to varēs izdarīt Atbrīvošanas alejā 90, 115.telpā. Jādodas, līdzi ņemot pasi un dokumentu oriģinālus, un jāapstiprina savs pieteikums klātienē.

Tikai tad, kad pie operatora būs apstiprināts pieteikums, varēs uzskatīt, ka notikusi pieteikšanās studijām. Gadījumos, ja pie operatora nav veikta elektroniskā pieteikuma apstiprināšana, nevar gaidīt konkursa rezultātus un pretendēt uz budžeta vietu. Pie operatora ir jāsaņem pieteikuma apliecinājuma izdruka!

Ja esi izvēlējies studēt RA Izglītības un dizaina fakultātes studiju programmā „Interjera dizains”, 18. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 10.00 paredzēta konsultācija.

Plkst. 10.00 sāksies iestājpārbaudījums zīmēšanā. TAS NORITĒS ATBRĪVOŠANAS ALEJĀ 115, 221. un 102. telpā. Uz eksāmenu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments!

3.

20. jūlijā tiks paziņoti konkursa PIRMĀS KĀRTAS rezultāti. Tos varēs apskatīt, ielogojoties www.latvija.lv/studijas, saņemot īsziņas vai elektroniskās vēstules veidā.

4.

23. un 24. jūlijā līdz plkst. 16.00 notiks reģistrēšanās studijām. To varēs izdarīt tikai 1.prioritāti ieguvušie. Rēzeknes Augstskolā ar RA reflektantiem tiks slēgts studiju līgums Atbrīvošanas alejā 90, 115. auditorijā.

5.

Pretendentiem, kuri turpina piedalīties konkursā studiju uzsākšanai, jāapstiprina piedalīšanās 2. kārtā e-pakalpojumā no 23.līdz 24.jūlijam.

 6.

2. kārtas rezultāti būs zināmi 24. jūlijā. Tos varēs apskatīt ielogojoties www.latvija.lv/studijas, saņemt īsziņas vai elektroniskās vēstules veidā.

7. Reģistrēšanās studijām pēc 2. Kārtas notiks 25., 26. un 27. jūlijā Rēzeknes Augstskolā Atbrīvošanas alejā 90, 115.telpā. Līdzi jāņem:

3 fotokartiņas (3x4);

pases kopija (personiski uzrādot pasi);

ja mainīts uzvārds, tā maiņu apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu.

 

Piesakoties studijām, jāuzrāda:

 

  • dokuments par vispārējo vidējo izglītību - atestāta vai diploma ar sekmju izrakstu oriģināls;
  • centralizēto eksāmenu sertifikātu oriģināli vai apstiprinātas to kopijas (nav obligāti, ja vidējā izglītība iegūta pirms 2004.gada);
  • Uzņemšanas noteikumos norādīto papildpunktu iegūšanai nepieciešamie dokumenti;
  • ja mainīts uzvārds, tā maiņu apliecinošs dokuments.

 

Reģistrējoties studijām, Uzņemšanas komisijā jāiesniedz:

  • dokumenta par vidējo izglītību un atzīmju izraksta kopijas, uzrādot dokumentu oriģinālus;
  • konkrētai pamatstudiju programmai noteikto mācību priekšmetu centralizēto eksāmenu sertifikātu kopijas, uzrādot dokumentu oriģinālus;
  • Uzņemšanas noteikumos norādīto papildpunktu iegūšanai nepieciešamie dokumenti;
  • 3 fotokartiņas (3x4);
  • pases kopija (personiski uzrādot pasi);
  • ja mainīts uzvārds, tā maiņu apliecinoša dokumenta kopija, uzrādot oriģinālu.

 RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv