English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.09.2012
Rēzeknes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Rēzeknes novada pašvaldību

Rēzeknes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Rēzeknes novada pašvaldību

4. septembrī Rēzeknes Augstskola (RA), tās rektora Edmunda Teirumnieka personā no vienas puses, un Rēzeknes novada pašvaldība, domes priekšsēdētāja Monvīda Švarca personā no otras puses, noslēdza sadarbības līgumu.

Puses vienojās par sadarbību studentu prakses programmu īstenošanā, kā arī informācijas un pieredzes apmaiņā, kas vērsta uz abu pušu ietekmes pilnveidošanu reģionālās attīstības jomā, kā arī zinātniski pētnieciskās un mācību metodiskās sadarbības attīstību. Sadarbības ietvaros tiks veicināta pieredzes apmaiņa starp uzņēmējiem un studentiem; tiks atbalstīta RA studentu dalība jaunu projektu izstrādē un ideju ģenerēšanā; RA studentiem tiks nodrošinātas prakses vietas; tiks piedāvātas idejas zinātniski pētniecisko darbu veikšanai par Rēzeknes novada pašvaldībai aktuālām tēmām u.c.

Jāpiebilst, ka Rēzeknes novada domes telpās notika Rēzeknes Augstskolas studiju programmu „Vides dizains” un „Interjera dizains” studentu darbu izstādes atklāšana. Darbi veidoti laika posmā no 20. līdz 27. augustam, kad studenti RA asoc.prof. Vladislava Paura vadībā darbojās vasaras plenērā Rēzeknes novada Adamovā.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv