English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
17.05.2005
Iepazīšanās ar uzņēmumiem Karjeras dienās

Iepazīšanās ar uzņēmumiem Karjeras dienās

“Kā jūsu uzņēmums palīdz jaunajiem darbiniekiem iejusties komandā? Vai jūs pieņemsiet mani darbā, ja man nebūs pieredzes? Cik cilvēku parasti piesakās jūsu konkursos uz nodaļu vadītāju vietām? Kādas ir iespējas pie jums strādāt praksē?” Tie ir jautājumi, kas visbiežāk interesē jaunos speciālistus. Virtuālās karjeras dienas piedāvā iespējas uz tiem rast atbildes.

Kas ir Virtuālās karjeras dienas (VKD)? Tā ir pirmā karjeras izstāde, kas ir bez ierobežojuma pieejama darba meklētājiem un uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā. VKD ir darba devēju un jauno speciālistu satikšanās un iepazīšanās vieta.

Ko es iegūšu piedaloties izstādē? Pasākums tiek organizēts, lai jaunie speciālisti varētu nodibinātu tiešu kontaktu ar nākamajiem darba devējiem neatkarīgi no tā, vai tie atrodas Rīgā, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī vai Valmierā, palielinās profesionāļu iespējas atrast darbu un kompāniju iespējas piesaistīt nepieciešamos speciālistus.

Kā piedalīties Virtuālajās karjeras dienās? VKD tiek organizēta kā izstāde CV-Online portālā www.cv.lv , kur būs izvietoti uzņēmumu stendi un atradīsies uzņēmumu pārstāvji, kas atbildīgi par darbinieku pieņemšanas jautājumiem.

Vēlos piedalīties » (saite uz: http://www.cv.lv/forum/forum.php?fd=30 )

Rēzeknes Biznesa centra ietvaros darbojas „Studentu Karjeras centrs”, kas veidots ar mērķi koordinēt sadarbību starp uzņēmējdarbības un izglītības sektoru Rēzeknes reģionā, sekmējot labāko studentu atlasi labākajiem reģiona uzņēmumiem, tādā veidā ierobežojot smadzeņu noplūšanu no reģiona. Centrs piedāvā studentu prakses vietu organizēšanu uzņēmumā un augstskolas zinātnisko darbu tēmu aktualizāciju saistībā ar uzņēmumu vajadzībām, piemēram, biznesa plānu izstrādi ERAF līdzekļu projekta pieteikuma izstrādes vajadzībām. Karjeras centrs pastāvīgi apzina studentu prakses vietas uzņēmumos, atlasa prakses vietas studentiem, piedāvājot iespēju ievietot studentu CV prakšu vietu datu bāzē, ko tālāk izmanto uzņēmēji. Centrs organizē pasākumus studentu un uzņēmēju veiksmīgas sadarbības attīstībai.

2004.gada oktobrī Studentu Karjeras centrs organizēja pirmo studentu un uzņēmēju kontaktbiržu "Karjeras forums 2004", ar kuras palīdzību 2004./2005. mācību gadā praksē iekārtoti 26 Rēzeknes Augstskolas un Baltijas Krievu Institūta Rēzeknes filiāles studenti.

Studentu Karjeras centrs studējošo jaunatni iepazīstina ar lielākajiem reģiona uzņēmējiem. 2005.gada 4.februārī izstādes „Informācija un izglītība” ietvaros centrs organizēja tikšanos ar laikraksta Dienas Bizness balvas ‘GAZELE 03' ieguvēju Rēzeknes Gaļas kombinātu , veicinot diskusiju par izglītības programmu atbilstība darba tirgus prasībām.

2005.gada 7.aprīlī Karjeras centra darbinieki piedalījās „Karjeras iespēju dienā 2005” Latvijas Universitātē un Karjeras dienā „Latgales reģions: darba tirgus problēmas un attīstības perspektīvas” Baltijas Krievu Institūta Rēzeknes filiālē.

PA „Rēzeknes Biznesa centrs” piedalīsies Karjeras dienās, kas notiks CV-Online portālā un informēs Rēzeknes reģiona studentus un darba devējus ņemt dalību dotajā pasākumā.

Vēlamies piedalīties šajā pasākumā, jo uzskatām, ka ikvienas veiksmīgas uzņēmējdarbības faktors ir kvalificēts un izglītots personāls, kas sniedz ieguldījumu ekonomiskajā situācijā kopumā. Viena no iespējām nepieciešamo darbinieku ieguvē ir studējošās jaunatnes un daba devēju informēšana un savstarpējs kontakts. Mēs vēlamies palielināt jauno speciālistu iespējas atrast kvalitatīvas prakses iespējas.

Kontaktinformācija:
tālrunis 46 07638
rbc@rezekne.lv

Papildus informācija http://www.cv.lv/
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv