English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
18.09.2012
Informatīvs pasākums-seminārs Eiropas sadarbības dienas ietvaros

Informatīvs pasākums-seminārs Eiropas sadarbības dienas ietvaros

Lūdzam jūs piedalīties projektu ideju popularizēšanā un apmaiņā 21. septembrī no 10:00 līdz 12:00, Rēzeknes Augstskolas sporta namā, Atbrīvošanas alejā 166a. Tikšanās mērķis ir informēt par Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektuMODPART” (sociālie partneri Nodarbinātības valsts aģentūra, Ludzas slimnīca), iepazīstināt ar neiromuskulārās testēšanas iekārtu (Biodex 4), lokālās vibromasāžas un līdzsvara saglabāšanas tehnoloģijām un citiem Rēzeknes Augstskolas Personības socializācijas pētījumu institūta (PSPI) īstenotajiem projektiem, kā arī uzklausīt Rēzeknes novada pašvaldības pieredzi projektu realizācijā. Tikšanās paplašinās turpmākās sadarbības iespējas starp Rēzeknes Augstskolu un Rēzeknes novada pašvaldību.

21. septembrī ir arī Eiropas teritoriālās sadarbības diena, ko Eiropā atzīmē jau 20. reizi. Šajā dienā organizāciju pārstāvji tiek aicināti prezentēt pārrobežu vai reģionālās sadarbības programmu projektus plašākai sabiedrībai, kā arī dalīties projektu realizācijas pieredzē un gūt jaunas idejas citiem sadarbības projektiem.

Ērtākai nokļūšanai uz semināru RA sporta namā tiks nodrošināts Rēzeknes Augstskolas transports, kas plkst. 9.20 jūs sagaidīs pie Rēzeknes novada pašvaldības ēkas galvenās ieejas.

Personības socializācijas pētījumu institūta direktore V. Ļubkina

Semināra darba plāns

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv