English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
21.09.2012
Izrāde „Kā eiropieši pasaulē brauca”

Izrāde „Kā eiropieši pasaulē brauca”

23. septembrī plkst. 12.00 Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 90) notiks kluba „Māja” piedāvātā jauniešu pašu radītā (iniciatīvas projektā „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde”) teātra izrāde „Kā eiropieši pasaulē brauca”.

Izrādes darbība risinās mūsdienās kaut kur tepat Eiropā. Tās galvenie varoņi ir pieci eiropieši, kas dodas braucienā ar kuģi uz kādu neapdzīvotu salu, lai noskaidrotu, kurš no viņiem kļūs par liela laimesta īpašnieku. Strādīgajam polim, punktuālajam vācietim, ekspresīvajai grieķietei, apzinīgajai igaunietei un bohēmiskajam francūzim atrasties vienam otra sabiedrībā jau no ceļojuma sākuma ir izaicinājums. Viss mainās, kad eiropieši salā sastopas ar ko negaidītu.

Cik vienoti savā dažādībā viņi spēs būt, lai pieņemtu pareizos lēmumus un kas ir tas, kas liks viņiem pārvērtēt savu attieksmi pret kāroto laimestu, skatītājiem būs iespējams uzzināt izrādes gaitā.

Izrādē kā aktieri piedalās arī paši tās idejas autori, Aizkraukles novada ģimnāzijas jaunieši, kuri šādu iespēju ieguva kā vienu no balvām, uzvarot projekta „Mūsu Eiropa. Mūsu pirmizrāde” laikā rīkotajā radošajā erudīcijas konkursā. Tajā piedalījās Latvijas vidusskolēnu komandas, trijās konkursa kārtās ne tikai pierādot savas zināšanas par Eiropas Savienību, bet arī pakāpeniski izstrādājot ideju teātra izrādei par Eiropas Savienības vērtībām un iespējām.

Plašāka informācija par projektu un izrādēm – http://www.klubsmaja.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv