English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
21.09.2012
I starptautiskā zinātniski praktiskā konference „Māksla un mūzika kultūras diskursā”

I starptautiskā zinātniski praktiskā konference „Māksla un mūzika kultūras diskursā”

„Mākslai, zinātnei, literatūrai, ētikai arvien tas ir bijis mērķis:

nest cilvēci gan ātrāk uz priekšu, bet uz cilvēcību, uz humanitāti un kultūru.”

(Rainis)

 

2012. gada 28., 29. septembrī Rēzeknes Augstskola sadarbībā ar Tallinas Universitāti (Igaunija), Maskavas pilsētas pedagoģisko universitāti (Krievija), P.M. Mašerova vārdā nosaukto Vitebskas valsts universitāti (Baltkrievija) rīko I starptautisko zinātniski praktisko konferenci „Māksla un mūzika kultūras diskursā”.

Konferences pasākumu programma ir vērsta uz starptautisko sadarbību starp ES, Ziemeļvalstu un NVS zinātniekiem un zinātnes institūcijām, veicinot starpdisciplināro pētniecību un praktiskās pieredzes apmaiņu mākslā un mūzikā. Zinātniskos pētījumus par aktuālo mākslā un mūzikā un praktisko pieredzi prezentēs zinātnieki, praktiķi, pedagogi, amatiermākslas kolektīvu vadītāji un to dalībnieki.

Šī gada konferencē, kas notiks pirmo reizi, piedalīsies arī pārstāvji no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Norvēģijas. Tiks prezentēti 27 referāti un 28. septembrī konference notiks šādās sekcijās:

Konferences pirmā diena noslēgsies Rēzeknes pilsētas Kultūras namā ar Rēzeknes Augstskolas, Maskavas pilsētas pedagoģiskās universitātes un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas koncertu. Ikviens ir laipni aicināts baudīt mūziku kopā ar konferences dalībniekiem, koncerta sākums plkst.19.00.

Savukārt, 29.septembrī konferences apmeklētājiem tiks piedāvāta izzinoši radoša darbošanās mākslas un mūzikas meistardarbnīcās, kuru vadītāji dalīsies ar praktisko pieredzi un pedagoģiskajām idejām. Plašajā piedāvājumā sev noderīgo var rast ikviens interesents, no topošā mākslinieka vai mūziķa līdz pat pieredzes bagātam pedagogam. Informāciju par konferences norisi var iegūt Rēzeknes Augstskolas mājas lapā http://www.ru.lv. Meistardarbnīcu dalībnieki saņems Rēzeknes Augstskolas Mūžizglītības centra apliecības. Dalībai meistardarbnīcās lūgums pieteikties līdz 24.septembrim, rakstot uz e-pastu rakultura@ru.lv.

Konferenci atbalsta Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, SIA "Alba - Ltd.".

Kontaktpersona: Karīne Laganovska, tel. +371 29263796.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv