English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
02.10.2012
Rēzeknes Augstskolā tika atklāta Viļņas kolēģijas dizaina un tehnoloģiju fakultātes studentu diplomdarbu izstāde

Rēzeknes Augstskolā tika atklāta Viļņas kolēģijas dizaina un tehnoloģiju fakultātes studentu diplomdarbu izstāde

28. septembrī, 1. starptautiskās zinātniski praktiskās konferences „Māksla un mūzika kultūras diskursā” laikā, veicinot praktiskās pieredzes apmaiņu mākslā un dizainā, Rēzeknes Augstskolā (RA) tika atklāta Viļņas kolēģijas dizaina un tehnoloģiju fakultātes studiju programmu „Apģērbu dizains” un „Frizūru dizains” studentu diplomdarbu praktiskās daļas darbu (fotosesijas) izstāde.

Diplomdarbu vadītājas, Dizaina un tehnoloģiju fakultātes docētājas Loreta Gerulaitiene un Egle Žutautiene pastāstīja, ka izstādes nosaukums „Inspirāciju ietekme dizaina programmas bakalaura darbu kreatīvajā procesā” nav nejaušs, jo studiju process balstās uz konceptuālo pieeju, lai sekmētu studentu radošumu, tēmu aktualitāti un inovatīvas idejas.

Īpaša interese par šo izstādi un izstrādātajiem „Apģērbu dizaina” studiju programmas diplomdarbiem bija RA Izglītības un dizaina fakultātes studiju programmas „Apģērbu projektēšana un dizains” pirmā kursa studentiem, kuru radošās idejas radīs izpausmi studiju laikā, bet pieredzējušu kolēģu padoms par ideju izstrādes procesa posmiem un veiksmīgu to attēlojumu skatē vienmēr var noderēt.

Sadarbība ar šo kolēģiju norit jau ilgstoši, RA ir apmeklējušas vairākas Viļņas kolēģijas docētājas, pagājušajā gadā pie mums skatījām arī Živiles Ramulienes tekstildarbu izstādi. Savukārt Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras docētēji V.Paurs, S.Mežinska ir vadījuši vieslekcijas Viļņas kolēģijā.

Noteikti par tradīciju kļūs arī piedalīšanās abu mācību iestāžu rīkotajās starptautiskajās zinātniski praktiskajās studentu un akadēmiskā personāla konferencēs, piedalīšanās jauno dizaineru konkursos, modes skatēs, Mākslas dienās un citos pasākumos.

 

RA lektores Silvija Mežinska un Diāna Apele

 

 

 

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv