English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
03.10.2012
Radošo industriju centrā „Zīmulis” tika atklāta grafikas izstāde „Satikšanās”

Radošo industriju centrā „Zīmulis” tika atklāta grafikas izstāde „Satikšanās”

    Rēzeknes Augstskolas (RA) I starptautiskās zinātniski praktiskās konferences ietvaros 29. septembrī jaunajā radošo industriju centrā „Zīmulis” uz pirmo grafikas izstādi „Satikšanās” aicināja „Interjera dizaina” studiju programmas direktore Diāna Apele.

Vairums augstskolas docētāju pazīst Diānu kā tekstilmākslinieci, kura sevi jau apliecinājusi radošajā jomā tekstilmākslā, vadot tekstilmākslas studiju kursus Rēzeknes Augstskolā, piedaloties radošajās izstādēs Latvijā un ārzemēs, kā arī vairākos starptautiskajos projektos.

Šogad, studējot mākslas maģistrantūrā, māksliniece izvēlējusies jaunu mākslas virzienu – grafiku. Izstādītajos grafikas darbos linogriezuma tehnikā māksliniece atklāj savu pieredzi kompozīcijā, mākslas valodā un profesionālo skatījumu pasaules mākslas kultūras izpratnē. Grafikas darbi pārliecina ar mākslas tēla skaidrību, Latvijas grafikas skolas tradicionālajiem principiem, vienkāršību un labu gaumi.

Mākslinieces grafika un aktīvā profesionālā darbība mākslā un mākslas pedagoģijā apliecina Diānas talantu un spējas radošajā izaugsmē, kas bagātinās mākslas attīstību mūsu novadā un Latvijā.

 

RA asoc. prof. V. PaursRA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv