English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
09.10.2012
Rēzeknes Augstskola izsludina video konkursu „Rēzeknes Augstskolas mobilais reportieris”

Rēzeknes Augstskola izsludina video konkursu „Rēzeknes Augstskolas mobilais reportieris”

Šā gada novembra pēdējā nedēļā (no 26. līdz 30. novembrim) piecās Latvijas pilsētās, tostarp Rēzeknē, notiks Karjeras nedēļas pasākumi skolu jauniešiem, lai palīdzētu izzināt karjeras iespējas un izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām. Rēzeknes Augstskola aktīvi ir iesaistījusies pasākuma īstenošanā, piedāvās jauniešiem dažādas aktivitātes, izzinošas lekcijas, praktiskās nodarbības, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties savu nākotnes profesiju.

Lai atklātu Rēzeknes Augstskolas studiju procesu, studiju virzienus, tiek izsludināts video konkurss šobrīd augstskolā studējošajiem - „Rēzeknes Augstskolas mobilais reportieris”.

Nosacījumi:

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Rēzeknes Augstskolas students, iesūtot vai RA Sabiedrisko attiecību nodaļā iesniedzot video, kurā attēlota Rēzeknes Augstskolas studiju dzīve, aktivitātes, norises, studiju programmas, specialitātes. Video tiek gaidīti līdz 20.novembrim. Klāt jābūt norādītam autoram, kā arī nelielam aprakstam word formātā. Materiālu var filmēt ar mobilā tālruņa palīdzību, fotoaparātu, videokameru.

Veiksmīgākie video tiks izmantoti Karjeras nedēļas ietvaros un demonstrēti pasākumos.

Pieci labāko darbu autori saņems piemiņas balvas no Rēzeknes Augstskolas – somas ar Rēzeknes Augstskolas simboliku, balvas no Rēzeknes Uzņēmēju biedrības un VIAA. Iesūtīto darbu autori nepretendē uz autoratlīdzību.

Piedalies, Rēzeknes Augstskola ir arī Tava augstskola!

Plašāka informācija:

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

e-pasts: san@ru.lv

tālr. 646 22881, 26656553


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv