English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
12.10.2012
Aicinājums pieteikties prakses stipendijām ASV

Aicinājums pieteikties prakses stipendijām ASV

Līdz 30. oktobrim studenti un absolventi no Latvijas aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām, kuru ieguvēji iegūs iespēju doties uz ASV un praktizēties labākajos Amerikas uzņēmumos. 
Profesionālās prakses programma sniedz iespēju zinošiem un mērķtiecīgiem augstskolu studentiem un absolventiem doties uz ASV, lai praktizētos kādā no Amerikas uzņēmumiem. Programmas dalībnieki saņems stipendiju līdz 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj ceļa un veselības apdrošināšanas izmaksas, kā arī līdzekļus ikdienas tēriņu segšanai. Turklāt programmas dalībniekiem tiks piemeklēta viņu interesēm, zināšanām un karjeras plāniem atbilstoša prakses vieta. Praktikanti ASV var pavadīt sešus līdz divpadsmit mēnešus.
Katru gadu uz ASV iepazīt uzņēmējdarbības vidi un iegūt jaunas prasmes dodas aptuveni 30 Baltijas valstu jaunieši. “Atskatoties uz ASV pavadīto laiku es varu teikt, ka tas bija manas dzīves labākais piedzīvojums. BAFF prakse nenozīmē tikai turpmākajā karjerā nepieciešamo prasmju apgūšanu. Tā ir iespēja iepazīt jaunu kultūru, satikt lieliskus cilvēkus un mācīties no augsta līmeņa biznesa līderiem,” atzīst Justinas Krūgelis, viens no pirmajiem BAFF stipendiātiem.
Būtiskākie kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu motivācija un skaidra nākotnes vīzija, atbilstība fonda misijai, akadēmiskie un profesionālie sasniegumi, kā arī angļu valodas zināšanas. Visiem Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda programmu dalībniekiem pēc programmas beigšanas vismaz uz diviem gadiem jāatgriežas dzimtenē, lai iegūtās zināšanas, prasmes un pieredzi izmantotu Latvijas sociālās, politiskās un uzņēmējdarbības vides attīstībai.

Apskati pilnu relīzes tekstu latviešu vai angļu valodā, kā arī iepazīsties ar fonda piedāvājumu, stipendiju konkursa nosacījumiem un pieteikšanās kārtību mājas lapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Ar cieņu, 
Jānis Micāns
Programmu koordinators
Baltic - American Freedom Foundation
janis.micans@balticamericanfreedomfoundation.org
Tel. +371 67035270
Mob. +371 26356518

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv