English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
31.10.2012
Rēzeknes Augstskolas pārstāvji piedalījās mēbeļu un interjera izstādē „Baltic Furniture 2012”

Rēzeknes Augstskolas pārstāvji piedalījās mēbeļu un interjera izstādē  „Baltic Furniture 2012”

No 4. līdz 7. oktobrim Ķīpsalā notika mēbeļu un interjera izstāde „Baltic Furniture 2012”. Šajā izstādē klātesošajiem tika piedāvāts arī „Dizaina parks” – radoša un dinamiska vide, kurā tika eksponēti Latvijas, Igaunijas un Lietuvas labāko dizaineru darbi, jau ražošanā esošas dizaina produktu sērijas, kā arī jauno talantu un studentu veikums.

Latvijas Dizaineru savienība izstādē veidoja ekspozīciju ar jaunākajiem Latvijas dizaineru, arhitektu nozarē strādājošo darbiem un pasniedza „Gada balvu dizainā 2012”.

Izstādes ietvaros „Dizaina parka” sadaļā savus diplomprojektus eksponēja arī pirmie Rēzeknes Augstskolas (RA) bakalaura studiju programmas „Interjera dizains” absolventi. RA ekspozīciju papildināja, interesantāku un radošāku padarīja 4. kursa studentu darbi studiju priekšmetā „Maketēšana”.

Rēzeknes Augstskola izstādē „Baltic Furniture 2012” piedalījās pirmo reizi. Tā bija neaizstājama pieredze programmas studentiem un docētājiem gan ekspozīcijas veidošanā, gan varēja apskatīt, salīdzināt, izvērtēt citu augstskolu sniegumu.

Lielu paldies RA studenti saka Latvijas Dizaina savienībai par uzaicinājumu piedalīties izstādē. Ar cerībām tiek gaidīts nākamais gads, kad studenti varēs eksponēt savus projektus un radošos darbus šajā izstādē un mēģinās startēt arī konkursā „Gada balva dizainā 2013”.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv