English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
02.11.2012
„Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

„Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, tiek organizēts bezmaksas apmācību kurss „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”.

Kursa ietvaros 2012.gada novembrī tiks apmācīti 30 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti, kuri ir motivēti iesaistīties uzņēmējdarbībā, kā arī topošie uzņēmēji, kam nepieciešama zināšanu pilnveidošana savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

Divu nedēļu intensīvajā apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Dalībnieki apmācību laikā no ekspertiem uzzinās kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus (apmācību kursa tēmas atrodamas RISEBA Daugavpils filiāles mājas lapā: www.riseba-d.lv ).

 

Dalībai apmācību kursā var pieteikties:

  • augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību;
  • potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu, kā arī iemaņas, lai praktiski uzsāktu un attīstītu savu uzņēmējdarbību;
  • jaunie uzņēmēji, kas vēlas paplašināt savas iemaņas un stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju, uzņēmējdarbības uzsākšanas finanšu atbalsta instrumentu potenciālie un esošie klienti, kam nepieciešama zināšanu pilnveidošana savas inovatīvas biznesa idejas attīstībai.

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām.

 

Dalībnieku atlases kritēriji:

  • Biznesa idejas saturs (ideja ir inovatīva un reāla)
  • Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

 

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 2012. gada 05.novembrim plkst. 17:00, iesniedzot aizpildītu pieteikuma anketu (atrodama: www.riseba-d.lv) un CV.  Dokumentus ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”” jāiesniedz RISEBA Daugavpils filiālē, Mihoelsa ielā 47, 3.kabinetā 2.stāvā vai jānosūta uz adresi: RISEBA Daugavpils filiāle Mihoelsa iela 47, Daugavpils LV-5401.

Apmācību kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar  SIA RISEBA Daugavpils filiāli.

 

Papildus informācija: Gunta Kuternega

Tālrunis: +371 654 22681, mob.tel. 29644084, E-pasts: gunta.kuternega@riseba-d.lv

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv