English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
22.11.2012
Arī studenti skrien!

Arī studenti skrien!

Sekojot pagājušā gada tradīcijai, arī šogad Rēzeknē tika rīkots skrējiens „Ieelpo Rēzekni 2012”. Pasākumā piedalījās arī Rēzeknes Augstskolas (RA) komanda – Agnese Ozoliņa, Kristiāna Čačka, Laura Stepiņa, Kaspars Vanags, Artūrs Tumovs, Evita Kozule, Artūrs Bondars un Vita Rusiņa.

„Mēs esam stipri, ja spējam vienoties un darboties vienlīdzīgā komandā. Tieši tādi esam mēs, Rēzeknes Augstskolā studējošie jaunieši. Viens otram palīdzot, sniedzot kādu padomu vai pasmaidot par otra amizanto tērpu – itin visu paveicām kopā. Un nemaz nav jābrīnās par to, no kurienes radies augstskolas moto – byusim cīši kai zuodža zūbi, jo tādi mēs arī esam,” ar pārliecību pauž RA komandas pārstāvji.

Skrējienā RA komanda ieguva nomināciju „Ritmiskākā komanda”. Droši vien tādēļ, ka tā laikā nenogurstoši skandējām pašu izdomātus saukļus un moto, tā radot papildu enerģiju sev un prieku skatītājiem no malas.

Agnese Ozoliņa par skrējienā gūtajām emocijām izsakās šādi: „Jautra kompānija – atslēgas vārdi lieliskam pasākumam! Jau pats gatavošanās process norādīja, ka skrējiens izdosies ar uzviju! Emocijas pirms un pēc skrējiena – pacilājošas! RA komanda kārtīgi ieelpoja Rēzekni un apsveica Latviju valsts svētkos! Prieks par padarīto un tāpēc jāsaka paldies par iespēju piedalīties šādā pasākumā, paldies RA komandai – Latgales gaišajām galvām par lielisko kompāniju un Laurai par komandas saliedēšanu! RA nedrīkst pārtraukt tradīciju un obligāti jāstartē arī nākamgad!”

Savukārt RA Bruņinieks Kaspars Vanags teica, ka tās bija neaizmirstamas emocijas. „Es kā RA Bruņinieks biju vairāk nekā pagodināts skrējiena laikā pārstāvēt augstskolu. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu un pilnībā esmu gatavs skriet nākamgad šajā paša sastāvā ar šīm pašām ģeniālajām Latgolys gaišojuom golvuom!”

Paldies šī pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem, īpaši RA sporta sektora vadītājam Aivaram Kaupužam! Tāda veida notikumi spēj saliedēt un vienot, tie spēcina mūsu patriotismu un rada masu pozitīvu emociju!

Laura Stepiņa. 2.HFB


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv