English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
26.11.2012
Stipri studenti un mācībspēki – stiprai augstskolai

Stipri studenti un mācībspēki – stiprai augstskolai

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienas svinības, 16.novembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās svinīgs pasākums.

Pasākums īpaši nozīmīgs bija ar to, ka RA rektors asoc. prof. Edmunds Teirumnieks pasniedza diplomus pirmajiem RA doktora studiju programmas „Pedagoģija” zinātņu doktora grāda ieguvējiem – Ilgai Prudņikovai, Svetlanai Uščai un Spodrai Austrumai.                      

Ar lepnumu ir jāpiemin fakts, ka šis gads zīmīgs ar augstskolas 20 gadu jubilejas gaidām, kā arī ar to, ka RA mācībspēku rindas papildinājuši 7 jauni zinātņu doktori – Rasma Deksne (vides inženierzinātne), Aivars Kaupužs (sporta pedagoģija), Sandra Ežmale (ekonomika), Līga Mazure (tiesību zinātnes), Gunārs Strods (pedagoģija), Svetlana Ušča (pedagoģija) un Ērika Žubule (ekonomika).

Kā ierasts, pasākuma gaitā tika sveikti Gada docētāja un Gada studenta titula ieguvēji katrā fakultātē. Šogad par Gada docētāju Izglītības un dizaina fakultātē kļuva Gunārs Strods, savukārt Gada students – Diāna Laizāne; Ekonomikas un vadības fakultātē par Gada docētāju izvēlēta Iveta Dembovska un par Gada studenti – Ņina Kirillova; Inženieru fakultātē docētāja titulu ieguva Ilmārs Kangro, bet Ilze Dovgiallo kļuva par Gada studentu; Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātē par Gada docētāju nominēts Modris Marcinkēvičs, bet Gada studente – Laura Stepiņa.

Svinīgā pasākuma laikā uzstājās skanīgais RA jauktais koris „Sonitum” (diriģents Jānis Mežinskis), kā arī deju kolektīvs „Dziga,” kuru vada Inga un Ilmārs Dreļi. Patriotisku svētku sajūtu pasākumā radīja Nautrēnu vidusskolas jauniešu teātris (vadītāja Ruta Krišāne) ar muzikāli literāro kompozīciju „Mana zeme, mana māja, mana sirds ir Latvija”.

Jācer, ka svētkos gūtā patriotisma dzirksts nezudīs ne RA mācībspēkos, ne studentos!

 

Laura Stepiņa,

RA studiju programmas „Filoloģija” 2.kursa studente 


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv