English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
05.12.2012
RA SP biedri apmeklē „Zeimuļi”

RA SP biedri apmeklē „Zeimuļi”

28. novembrī Rēzeknes Augstskolas Studējošo padomes (RA SP) biedri apmeklēja Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādi „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” jeb vienkāršāk – pazīstamu kā „Zeimuļs”.

            Jaunatnes informācijas un jaunatnes nevalstisko organizāciju atbalsta punktā Linda Vanaga iepazīstināja mūs ar programmu „Jaunatne darbībā” un tās sniegtajām iespējām studentiem un pārējiem jauniešiem līdz 30 gadu vecumam. Linda optimistiski stāstīja par personīgo un citu jauniešu pieredzi ārzemēs dažādu projektu, tai skaitā „Jauniešu brīvprātīgais darbs”, realizāciju. Viņa dalījās ar Spānijā gūto pieredzi.

Tikām arī iepazīstināti ar ārzemju jauniešu iespaidiem par Rēzekni, kas, jāsaka, bija visai interesanti. Taču pati interesantākā un aktuālākā informācija bija par to, kā rakstīt projektus, kā piesaistīt tiem finansējumu un, protams, pats galvenais – par projektu iesniegšanas termiņu laikiem.

Vizītes beigās Lindas pavadībā apskatījām Jaunatnes iniciatīvu atbalsta centra dažādās darbnīcas, jo, lai orientētos telpu un koridoru labirintā, bija nepieciešams kāds cilvēks, kurš telpu izkārtojumu iepazinis labāk nekā mēs.

No RA SP arī šajā reizē tika pasniegts suvenīrs ar RA logotipu Jaunatnes informācijas un jaunatnes nevalstisko organizāciju atbalsta punktam, ko saņēma Linda Vanaga.

Artūrs Bondars, 3. HVB,

RA SP un RA Satversmes sapulces biedrs


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv