English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
10.12.2012
Konkursā „Mis un Misters Špoģu vidusskola 2012” RA simpātiju balvu iegūst Viktorija Melne un Artūrs Ciršs

Konkursā „Mis un Misters Špoģu vidusskola 2012” RA simpātiju balvu iegūst Viktorija Melne un Artūrs Ciršs

30.novembrī Daugavpils novada Špoģos norisinājās konkurss „Mis un Misters Špoģu vidusskola 2012”. Konkurss šajā skolā norisinās jau daudzus gadus, taču ar regulāriem pārtraukumiem. Pirmajā brīdī ir grūti iedomāties, kā iespējams realizēt šāda veida konkursu, izvēloties dalībniekus no tik šaura loka. Taču par pārsteigumu, izrādās, viņiem tas bija izdevies itin veiksmīgi.

Konkursā piedalījās 14 dalībnieki – 7 puiši un 7 meitenes. Fināla vakaram jaunieši gatavojās aptuveni mēnesi. Uz konkursu bija ieradušies arī iepriekšējo gadu uzvarētāji, lai sveiktu konkursantus.

Pretendentus uz Mis un Misters tituliem bija jāvērtē vairākos posmos, no kuriem pirmais bija lēnais valsis. Jaunieši eleganti un graciozi dejoja pāros, cenzdamies atstāt pēc iespējas labāku pirmo iespaidu gan uz žūriju, gan draugu, radu, skolas biedru un citu atbalstītāju pārpildīto zāli. Nākamais etaps dalībnieku izvērtēšanā bija mājasdarbs – jauniešiem pāros bija jāsagatavo kādas latviešu dziesmas prezentācija, līdzīgi popielai. Bija gan smieklus raisoši, gan ļoti romantiski priekšnesumi. Pēc tam sekoja jauniešu kopējā deja, kas bija atraktīva, karstasinīga, kontrastēja ar ārā valdošajiem laikapstākļiem un atgrieza tveicīgā vasaras dienā.

Mājās jauniešiem bija arī jāsagatavo tērpi modes skatei, kurās viņi prezentēja savu interpretāciju par to, kādas viņi iedomājas skolas uniformas nākotnē. Konkursa dalībnieki bija krietni pacentušies. Tērpi bija smalki izstrādāti, un katrs no tiem bija unikāls, ar oriģinālu pieeju un arī ļoti praktisks, ar asprātīgi pielietojamām detaļām. Konkursā tika izvērtēti arī konkursantu foto, kas tapuši gatavošanās periodā. Visos foto obligāta prasība bija izmantot koka rāmi. Variācijas, kā to iesaistīt iecerētajā foto, palika katra paša ziņā. Tādā veidā arī šis pārbaudījums parādīja konkursantu izdomu, kā arī šo to no viņu hobijiem.

Konkursanti ar savām ikdienas aizraušanām mūs iepazīstināja arī ar pašu veidotu video palīdzību. Tajos katrs parādīja, kādas nodarbes ir viņu sirdij tuvākās, kādas ir viņu intereses un sapņi. Kā noslēdzošie bija divi erudīcijas pārbaudījumi. Katram dalībniekam bija jāizlozē lapiņa, uz kuras rakstīta pirmā daļa no kāda Mērfija likuma. Otrā daļa konkursantam bija jāizdomā pašam. Otrs pārbaudījums bija pēc iespējas atjautīgāk nokomentēt kādu amizantu foto.

Tā, lūk, ar smaidu uz lūpām mēs, žūrija, devāmies ārā no zāles, lai apspriestu rezultātus. Katram konkursantam tika iedalīta kāda nominācija. Rēzeknes Augstskolas (RA) simpātiju balvu ieguva Viktorija Melne un Artūrs Ciršs. Taču galvenos titulus „Mis un Misters Špoģu vidusskola 2012” saņēma Viktorija Melne (kas ir arī RA simpātiju balvas ieguvēja) un Gatis Akots, kurš konkursā piedalās jau otro reizi un ir piedalījies arī Daugavpils novada „Mis un Misters” konkursā. Tituli „Vicemis” un „Vicemisters” tika piešķiri Brigitai Japiņai un Maksimam Siņicinam.

Atliek vien novēlēt konkursam izaugsmi un attīstību, lai tas varētu veiksmīgi norisināties arī turpmākos gadus, aicinot skolas jauniešus pilnveidot savas spējas un noticēt sev!

 

Santa Seržante, 1.HJZF


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv