English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
17.12.2012
Labdarības pasākums Dricānu vidusskolā

Labdarības pasākums Dricānu vidusskolā

Domājams, visi studenti un Rēzeknes Augstskolas (RA) personāls izjūt Ziemassvētku tuvošanos. Jo tuvāk nāk šie gaidītie svētki, jo katra māja, katra skola un pilsētas kopējā telpa kļūst krāšņāka, gaišāka, gluži tāpat kā ikkatra cilvēka sirds.

Rēzeknes Augstskolā ikviens varēja izjust dāvinājuma prieku, piedaloties Ziemassvētku labdarības akcijā, proti, dāvinot kādu lietu Dricānu vidusskolas bērniem un sagādājot viņiem dāvanu saņemšanas prieku.

Savukārt 12. decembrī RA pārstāvji, desmit studentu sastāvā, viesojās Dricānu vidusskolā, sev līdzi atvedot sākumskolas bērniem Ziemassvētku noskaņas savdabīga priekšnesuma veidā un pēc tam pasniedzot dāvanas no RA, par kurām sākumskolas bērni, protams, bija sajūsmā.

Savu pateicību un sajūsmu par šādu vizīti neslēpa arī Dricānu vidusskolas personāls, sakot, ka nebija cerējuši pie viņiem Dricānos sagaidīt notiekam ko tādu. Jāsaka, ka arī pašiem viesiem – RA studentiem – pirmais iespaids par Dricānu vidusskolu radīja negaidīti pozitīvu iespaidu.

Taču vislielāko gandarījumu pašiem studentiem sagādāja uzstāšanās. Došanās rotaļās kopā ar sākumskolas bērniem, dziedāšana un pretī sniegtā pozitīvā attieksme, labās atsauksmes. Un vēl jo vairāk – tas dzirkstošais mirdzums mazo bērnu acīs, izdzirdot vārdus „Salavecis” un „dāvanas”.

Pasākumu Dricānu vidusskolā noslēdza dziesma „Reiz Ziemassvētkos”, ko izpildīja studenti, kā arī studentu kopdziedājums kopā ar Dricānu sākumskolas bērniem – klasiskā, visiem zināmā dziesma „Zvaniņš skan”.

 

Artūrs Bondars, 3.HVB

RA SP biedrs un RA Satversmes pārstāvisRA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv