English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
14.01.2013
Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā

Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā

6. februārī no plkst. 9.00 līdz 12.00 Rēzeknes Augstskolā (RA), Atbrīvošanas alejā 90 (aktu zālē), notiks Asinsdonoru diena, kuras laikā būs iespēja ziedot asinis.

Asinsdonoru dienu organizē Rēzeknes Augstskola sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāli. Lūdzam atsaukties studentus, mācībspēkus, darbiniekus un kļūt par bezatlīdzības donoru kustības atbalstītājiem.

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Augstskolā Asinsdonoru diena tiek organizēta divas reizes gadā.

 

Informācija.

Katrs asins un asins komponentu donors saņem:

Brokastis:

Pirms asins ziedošanas obligāti ir nepieciešams ieturēt vieglu maltīti un lietot daudz šķidrumu! Tāpēc pirms ziedošanas Tevi pacienās ar brokastīm. Neaizmirsti lietot daudz šķidruma arī pēc asins ziedošanas!

Kompensāciju pusdienām:

Lai pēc asins ziedošanas procedūras varētu iestiprināties un atgūt spēkus, Tu saņemsi naudas kompensāciju pusdienām - Ls 3.

Brīvdienas:

Tev pienākas brīva diena saskaņā ar LR Darba likuma 74.pantā noteikto atlīdzību (ja darbiniekam ir noteikta laika alga - izmaksā noteikto darba samaksu, ja akorda alga - izmaksā vidējo izpeļņu), ja, "iepriekš par to paziņojot darba devējam, ārstniecības iestādē nodod asinis". "Darbiniekam, kurš ārstniecības iestādē nodod asinis, pēc katras šādas dienas piešķir atpūtas dienu, izmaksājot 74. panta trešajā daļā noteikto atlīdzību. Darbiniekam un darba devējam vienojoties, šo atpūtas dienu var piešķirt citā laikā."

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv